BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Tamam şimdi çıkarttım sınıfın en güzel kızı diyince :) Tanıyamadığım için kusura bakma :oops: şehir erzurum demişsin. erzurumda mısın?

Cingene tuncelide :)) Bende eski ev arkadaşınım sanırım. turhank.. 3 yıllık ev arkadaşın sadece.. Erzurumdan selamlar.

Hepinizin selamını Emin hocaya ilettim.Tek tek selamı var hepinze.Sanırım artık seneye emin hocamız olmicak....Okuldan ayrılma ihtimali var :(

Yapma be sarap. Emin hoca olmadan botenin yükü çekilmez ya. O sıkıcı sınavların rengi Emin hoca. Bu arada Eyüp hoca devam ediyormu asistanlığa :)) Elazığ ligden düştü düşeli ses seda yok ondan

Tam kesin değil gitmesi bencede giderse tadı tuzu kalmıcak bötenin.Eyüp hoca askerde şuan onuda özledik valla...Bimiyorum tanıyomusun ama artık asistanlar Serkan hocayla Bu sene asistan olan gürhan(geçen sene mezun oldu)

Serkan hocayı yakından tanırım. Bizim zamanımızda Botede Eyüp hoca; eski laboratuardan serkan hoca sorumlu idi. Gürhan hocanın ise sadece adını duyduk.

Arkadaşlar bende 2005 mezunuyum... Emin hoca iyiki vardı eger bugün birşeyler ögrendiysek onun sayesinde ögrendik... Hala üniversitede olan arkadaşlar onun kıymetini bilsinler...

SLM ARKADAŞLAR BEN BALIKESİR MEZUNUYUM BU SİTEYİ YENİ KEŞFETTİM 2005 MEZUNUYUM FORMATÖR ÖĞRETMENLİK KONUSUNDA DERTLİYİM BİRAZ ONUNLA İLGİLİ BAKINIRKEN BULDUM SİTEYİ EMİN HOCAYI ÇOK SEVERİM SEVEN NADİR İNSANLARDANIMDIR SANIRIM :D MEZUN OLMADAN ÖNCE DE SEVERDİM :D

beterböcek bende 2005 mezunuyum.bu arada emin hocayı bence bölümde herkes sever.beni onca dersten bıraktı ama ben severim onu :D

uslandım tabi insan yaşlanınca artık eskisi gibi günlük şeyler düşünmüyor...

way amcoğlu(xendryx) sende hoş geldin siteye.yok bizden geçti sadece artık taktik veriyorum blk de okuyan eski arkadaşlara msn den.umarım keyiflerin yerindedir görüşürüz...

İstanbula sanırım.Ama emin değilim.Yani sonuç olarak yine bi sene daha Emin hocayla birlikteyiz.Yine lab önünde yusuf yusuf bi şekilde beklemeye devam edicez.Sanırım anladınız ne demek istediğimi.Emin hoca duymasın yanarım :lol:

serap4 sende en olmadık adama en olmadık şeyi söylüyorsun mustafa hocam emin hocanın asistanı sayılırdu unv de.İkisi ortak bi program bile yazdılar sivil savunmaya. Yoksa sen Aslanım Mustafayı tanımıyormusun?

Keylogger kardeşim (G.S) :) ele veme bizi ya.Evet Emin hocayla çok iyi geçinirdik.Gerçekten çok iyi bir insandır kendisi.Çok güzel anılarımız geçti.İnşallah günün birinde tekrar çalışma fırsatı buluruz.Serap arkadaşım Emin Bey ve Ayşen Hanıma selamlarımı iletişrseniz çok sevinirim.2005 mezunu Mustafa derseniz tanır onlar şimdiden teşekkürler

amcamınoğlu mustafa bana G.S deme belki adım soyadım ama ben doğuştan fanatik Fenerbahçeliyim ona göre yanlış olmasın yaneeee!!!!

Geri