Balıkesir Okulları Normları Guncelletelim

Kodla Büyü
Z

zeykum

Misafir
Arkadaslar balikesirde norm fazlaligimiz coktu. Simdi bircok okulun norm guncellemelerinden harberi yok en azindan yakindaki okullari bilgilwndirisek cok iyi olur norm fazlaligindan kurtuluruz

iyi de hocam biz niye söylüyoruz. Niye okullara yazı gitmiyor! böyle saçmalık mı olur? müdürler bu konudan bi haber ve 30unda norm güncellemeleri kapanacakmış. Ben de ilçede görev yapıyorum büyük ihtimalle norm fazlası olucam çünkü okulların bu durumdan haberi yok, yazı olmadan neye göre adamlar bilgisayar ders sayısını girecekler?

Ilcelere hbr gitmis hocam okullar bi hbr nasilsa yazi gondermeleri lazim ama bakanlik zorunlu ders listesini yayinladi onu inceleyen bazi mudurler guncelleme yapti digerleri neden illa yazi bekliyorki

walla bekliyorlar hocam, söylüyorsun ama çoğu müdür seçme taraftarı değil zaten...

bt sınıflarını çoğu okul dağıtmış zaten...

Bu mudurler neden anlamiyor bazi seyleri hayret ediyorum zorunlu dersler listesinde gorunuyor artik ders bunlarin akillari basina ancak eylulde gelir hepsi geri cunku

Bt sinifi olsa da olmasada zorunlu dersin normunu girmek zorundalar birisi uyandirsin artik sunlari uykudan

ben bu müdürleri gerçekten anlamıyorum, hala bizi dersi seçmeli teknik servis elemanı gibi görüyorlar, uyanmadılar hala. Bugün müdürün bana dediği gibi hocam siz şimdi normal öğretmen oldunuz değil mi?

iyi olmuş hocam siz ilçeden norm sayılarını görebiliyor musunuz?

biz yazı gelmeden önce yapmıştık zaten.
bakalım ne kadar bilişim normu olacak. il içinde görürüz artık.

mehmettuna68' Alıntı:
ben bu müdürleri gerçekten anlamıyorum, hala bizi dersi seçmeli teknik servis elemanı gibi görüyorlar, uyanmadılar hala. Bugün müdürün bana dediği gibi hocam siz şimdi normal öğretmen oldunuz değil mi?

normal öğretmen mi o da neymiş yaaaa.
la havle.

Geri