Balıkesir Bilişim Becayiş

Kodla Büyü
Z

zeykum

Misafir
Arkadaşlar ben il dışı özür grubu ile edremit ilçesine atandım eşim erdekte çalışıyor il memle görüştük karşılıklı değiş toşuk olursa yer değişikliği yapacaklarmış, erdek bandırma, gönen ve manyastan dan değiştirmek isteyen varsa ben değişebilirim buradan iletişime geçebiliriz

Tokat'a gelmek ister misiniz hocam? :D

Ya da oralardan Tokat'a gelmek isteyen olur mu acaba :mrgreen:

eşim buradayken tokata neden geleyim hocam :) inşallah olur sizin istediğiniz yer de.

Tam istediğim yerdesiniz :)

İnşallah gönlünüzdeki yere gidersiniz siz de. En azından Edremit için bir kontenjan daha açılır :)

Hocam bu dediğinizi benim kaynımda yapmak istedi ama dilekçeleri bakanlıktan red cevabı geldi. Yani fazla umutlanmayın derim.

Hocam bu il milli eğitimin görevlendirme yoluyla yapacağı bir şey karşılıklı görevlendirme yapacak bir süre sonra belki kesin atama olur

hocam senden önce ben giriyordum derslere senin tayinin çıkınca postaladılar beni :roll: (konuyu dağıttım biraz kusura bakmayın)

hocam görevlendirme yazısı 1. dönem sonunda gelmiş galiba idareciler bana bildirmedi. geçen dönem sadece liselerde oldu görevlendirme bu dönem ortaokullara da olmuş diye duydum(benim haberim olmadı). siz olabildiniz mi?

ben istemedim zaten hocam btr ama ile dilekçe yazıp olabilirsiniz haberiniz olsun

teşekkürler hocam. siz 15 saati doldurabildiniz mi? orada 10 saat ders vardı(zeka oyunlarıyla beraber). ben kendi okulumda dolduramadığım için oraya görevlendirmişlerdi. şimdi haftada 2 gün akçaya gidiyorum derse. kendi okulum altınolukta.

yok hocam ben de gidiyorum başka okula doldurmak için. neyse hocam eğer karşılıklı görevlendirme isteyen olursa benim için çokiyi olacak

Geri