bakun bakayum şu içi siteye

Kodla Büyü
eski siteye yönlendirmek için nasıl link veriliyor hocam bende başka bi site için düşünüyorum

yaptım hocam teşekkür ederimm adresle ilgili sorun varmış :+1:

Okulumuz, Rehberlik, Atatürk gibi ana menülere tıklayınca boş sayfa hatası veriyor.
Scriptte bu yönde bir hata var bence. Ana menüleri kendisi bağlamıyor. İlla bir yere bağlaman gerekiyor.

Kod:
<!-- Mirrored from template-preview.com/joomla/300111426/ by HTTrack Website Copier/3.x [XR&CO'2010], Sat, 06 Oct 2012 10:26:21 GMT -->
<!-- Added by HTTrack -->

hocam kodları bir temizle bence :)

hocam tekirdagcumhuriyet.k12.tr sitesi gayet hoş ve güzel olmuş eline sağlık :++: . ancak sizin okula yazı geldmi mi bilmiyorum ama bizim okula gelen yazıda acilen özelden alınan sitelerin kapatılması gerektiği yazıyordu. yani http://cumhuriyetilkokulu59.meb.k12.tr/ sitesi olacak sadece. özelde bulunan siteler acilen kapatılması gerekiyor hocam. bize gelen yazıda böyle yazıyordu.. :-1:

serdemir' Alıntı:
ok_series' Alıntı:
ilkokul için ayrı ortaokul için ayrı web siteleri yapılmayacak mıydı?

bence kurum kodları farklı olduğu için ve kurum koduna göre okulun adı bannerda göründüğü için ( mesela ortaokul kısmının kurum koduyla alınan alan adı altından ilkokul sitesi yayınlamak ne kadar doğru olur ki ? ) ayrı ayrı siteler olması lazım.

hocam meb bu tür şeyleri yapmamızı istemiyor. yapabiliyoruz ama yapmamızı istemiyor. tüm il ilçe köy okul mem vs sitelerin hep aynı tasarıma sahip olmasını istiyorlar. bilginize

Geri