Bakanlık onayı?

Kodla Büyü
G

gltnkrtl

Misafir
Arkadaşlar bu saatten sonra bakanlığın onay verip vermediğini ancak salı günü açılacak tercih durumundan mı anlayabileceğiz, daha öncesinde mesela pazartesi falan sistemden görünme ihtimali var mıdır? Daha önceki atama dönemlerinde ancak tercih günü mü anlaşılıyordu onay/red durumu?

hocam sanırım bakanlık onayı yok.bakanlık, yanlış bir durum varsa ili arar reddetmesini ister.

il dışı özür atamasında bakanlık onayı yok mu hocam, emin misiniz?

Hocam çok emin değilim. Kılavuzdaki "il memler tek yetkili ve sorumludur" ibaresinden yola çıkarak böyle dedim. Başvuru bugün bitti ancak pazartesi de dahil 3 gün daha var tercihlere. Bu arada bakanlık da kontrol edebilir.

Re: Ynt: Bakanlık onayı?

Okul
İlçe
İl

Onayı var. İl merkezinde görev yaptığımız halde ilçe onay ve il onay ayrı ayrı vardı.

gltnkrtl' Alıntı:
Arkadaşlar bu saatten sonra bakanlığın onay verip vermediğini ancak salı günü açılacak tercih durumundan mı anlayabileceğiz, daha öncesinde mesela pazartesi falan sistemden görünme ihtimali var mıdır? Daha önceki atama dönemlerinde ancak tercih günü mü anlaşılıyordu onay/red durumu?
Okulun mebbis şifresini biliyosan ordan bak hocam. Orda görünüyor.

ben martta es durumu istemistim iptal etseler benimkini ederler hepsi onayladi bakanlik onayi falan yok bence

Bakanlık onayı yok hocam,bana il milli eğitimde atamada görevli bayan söyledi. En son onaylayan il oluyor.

Geri