bakanlığın yeni btr yazısı yayınlandı

Kodla Büyü
Ee bakanlığın ilk yazısı 08/09/2015 tarihli, bakanlık yazısı güncel, anlamadım şimdi

Yazı batman'ın BTR görevlendirmesi yazısı orjinali burada " http://batman.meb.gov.tr/www/bt-rehber- ... cerik/1757 " bu yazıya göre Batman yürürlükte olan yazıya göre Fatih Kapsamında ki ve BT sınıfı olan okullara görevlendirme yapmakta. Bazı iller yeni yazı çıkmadan hangi yazıya istinaden sadece kurulum yapılan okullara görevlendirme yapıyor dayanakları nedir bilen var mı?

resmi yazıda fatih olan okullar dolmadan diğerlerine görevlendirme yapılmayacak diye biliyorum.

öncelik fatih olan okullar bu zaten mevcut yazıda olan... benim demek istediğim fatih etkileşimli tahta kurulan okullar dolsa bile diğer okullara görevlendirme yapmayan okullar var onlar hangi yazıya istinaden bunu yapıyor? Uygulama illere göre neden değişiklik gösteriyor. Batman BT sınıfı olan okullarada görevlendirme yapıyor, Samsun ise tahta kurulan ve keşif yapılan okullara yapıyor, bir başka il sadece tahta kurulan bu farklılık nereden kaynaklanıyor.

Evet ya bakanlık yazısı yok site bakanlık yazısı yazmış ama il yazısı o, tamamen yanlış.alarm olmuş

batman koordinatoru ile bugun gorustum yeni yazi gelmemis. yeni yazida bt siniflari olanlara btr vermicez diyor.

hatta basvuru yaparsam bana da vermiceklerini soyledi. cozemedim olayi. hem yeni yazi gelmemis hem bunu yayinliyor. ilginc.

ses varmı arkadaşlar yoksa ekim ayınıda kapatacakmıyız... Çok saçma ya olan bizlere oldu müdürler maaş karşılığını doldurma savaşı :D

Doldursunlar, valilik oluruyla görevlendirme yapıldığı zaman tekrar uğraşacaklar, tekrar ders programı yapacaklar vs vs, kendileri uğraşır

ebfo45' Alıntı:
http://batman.meb.gov.tr//meb_iys_dosyalar/2015_09/09035844_resmiyaz.pdf

Amuda kalkıp mı okuyacağız bunu :)

Sesli güldüm.Monitörü ters çevirsek daha kolay olur sanki sayın hocam :D

sunu merak ediyorum, yarın öbürgün tüm okullara kurulacak ve btr sayısı yetmeyecek. acaba kesin çözüm mü bulacak meb yoksa 100 saatlik çözüm mü? zamanla göreceğiz sanırım

Daha ne Zaman çıkacak bu yazı. Görevlendirmem yok diye boş kalan dersleri verdiler, nöbet , sınıf vs de cabası. Gelmeyecekse de ona göre alıştırsam kendimi

Arkadaşlar bakanlığın yeni BTR yazısı var mı. Bu yazıyı gören duyan var mı. Giresundayım. BTR görevi alamadım.yeni yazı gelmiş.sadece etkileşimli tahta olan okullara BTR görevlendirilcekmiş.Bilişim Tek. sınıfı olması yetmiyormuş.Var mı böyle yazı? :x

Hocam sorunuzun cevabını bulmuşsunuzdur sanırım. Görevlendirmeler o şekilde yapıldı bu yıl. Fakat benim farklı bir sorum olacak. Sadece kurulum tamamlanan okullara btr yapılacaktı onlar bittikten sonra bt lab. olan okullara da yapılabilir denildi. Ancak bulunduğum ilde ortaokullarda tahtalar henüz kurulmamış olmasına rağmen görevlendirme yapıldı. Şöyle ki 3 gün kurulumu tamamlanmış liseye görevlendirilen kişi kalan 2 gün de çalıştığı ortaokula btr olarak görevlendirilmiş. İlimizde hala btr'si olmayan lise var (kurulumu tamamlanmış). Bu durum uygun mudur? Proje kapsamındaki okullar bitmeden bu şekilde görevlendirme yapılabilir mi? Bilgisi veya fikri olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

Bugün ankaradaki toplantıda yazının hala çıkmadığını, bakanlıkta imzada olduğunu, çıkar çıkmaz bize ulaştıracaklarını söylediler. Pek fazla değişiklik olmayacakmış ama sanırım.

Pek fazla değişiklik yoksa neden yeni yazi yazma girişiminde bulundular
Eski yazinin son kullanma tarihi mi doldu

xozato' Alıntı:
Bugün ankaradaki toplantıda yazının hala çıkmadığını, bakanlıkta imzada olduğunu, çıkar çıkmaz bize ulaştıracaklarını söylediler. Pek fazla değişiklik olmayacakmış ama sanırım.
Dur bakalim :!: Hakkimizda ne çikacak :?:

Geri