Bakanlık tarafından verilen kadrolar Milli Eğitim Müdürlükleri alabilir mi?

Kodla Büyü

geantes

Site Gezgini
Arkadaşlar ben ilde 2.oldum toplam kadro 3. Birini zaten il formatörü dolduruyor. Diğer ikisine ben ve arkadaşım başvurıcaktık. Bugün gittik dediler ki bilader bize bi kişi yeter sizleri isterseniz ilçelere verelim dediler. Milli eğitim müdürü öyle keyif buyurmuşlar. Şimdi biz bu durumda ne yapmamış gerekiyor.

şikayet et hocam bir üst makama . keyfine göre hareket etmesin beyefendiler. yönetmelik denen bişey var. zaten Türkiye de herkes kafasına göre at koşturuyor özellikle Milli eğitimdekiler. o yüzden eğitim seviyemiz bu kadar düşük ya.

Sonuçta görevlendirmesi lazım. Zaten ilçelere Görevlendirilme yapılmadığı taktirde ilçeler için sorumluluk verecekler. İlçelere sorumluluk verildiği taktirde zaten o ilçenin işlerinden sorumlu olacaksınız. Boş yere tavır yapmışlar :)

İZLEYECEĞİN YOLU ANLATAYIM DOSTUM ŞİMDİ ÖNCELİKLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURNU YAP OKUL ARACILIĞIYLA VE KAYIT NUMARASI AL GİT ORAYA BEN BAŞVURDUM DE RESMİ OLARAK VE GİT EĞER YAZMAZLARSA EĞİTEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ARA HATTA ONDAN ÖNCE ORANIN İL KOORDİNATÖRÜ İLE GRÜŞ EĞER ODA MİLLİ EĞİTİMDEN YANA İSE ONUDA ŞİKAYET ET GÖNDERDİKLERİ GÖREVLENDİRME YAZISINI BAKANLIK KABUL ETMEYECEKTİR BÜYÜK İHTİMALLE BANADA GEÇEN SENE YAPTILAR ŞİKAYET ETTİM GERİ ÇEVİRDİLER LİSTEYİ YENİ LİSTE İLE YAZDILAR BENİ

Sınav ücreti+yeme içme+yatma = 150 YTLem güme gitti mem müdürü sayesinde. Bu kul hakkını nasıl ödeyecek bilmiyorum.Okula gelip gözümüzün içine baka baka haktan hukuktan bahsedip şimdi ne yaptı.Allah bildiği gibi yapsın ne diiim daHA.

Geri