bakan öğretmenler aleyhinde tek söz sarf etmemiş

Kodla Büyü
dün dündür bugün bügün,
aktörler değişir roller değişmez
siyaset sahnesi böyle bişey

Her insanı olduğu gibi kabul etmeliyiz. Ömer dinçer işte :puhaha: .
Öğrencilik zamanında öğretmenleri ile ne gibi problemler yaşadı ise etkileri bilinçaltından silinmemiş . Öğretmenlerle uğraşıp dalga geçmekten zevk alıyor. Bu şartlarda bir süre daha başımızda kalacağına, yerine gelen de ondan beter öğretmen düşmanı olacağına göre yapacak bir şey yok. :cry:

hasari' Alıntı:
Sizce buna kim inanır?

kadir bile inanmaz hocam buna..

Geçenlerde eski haberlere bakarken ( arada bir yaparım çok faydalı tavsiye ederim) bakanın 5. sınıflara da sınıf öğretmenleri girecek falan türünden konuşmalarını dinledim ADAM GERÇEKTEN MİLLİ EĞİTİMDEN Bİ HABER sonra bu açıklamasını başbakan düzeltiyor ve branş öğretmenleri girecek diyor. şaka gibi.

xtasy' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Sizce buna kim inanır?

kadir bile inanmaz hocam buna..

Geçenlerde eski haberlere bakarken ( arada bir yaparım çok faydalı tavsiye ederim) bakanın 5. sınıflara da sınıf öğretmenleri girecek falan türünden konuşmalarını dinledim ADAM GERÇEKTEN MİLLİ EĞİTİMDEN Bİ HABER sonra bu açıklamasını başbakan düzeltiyor ve branş öğretmenleri girecek diyor. şaka gibi.
Milletimiz her şeyi çok kısa sürede unutuyor. Bakın nasılda hiç bir şey olmamış gibi davranacaklar.

Geç bunları geç, seveceksen haber ver.

bide şu vardı Tarkandan:
Verme, verme, verme akıl verme. Vereceksen huzur ver, vereceksen huzur ver.

ah canıııımmmm (burada tam vurguyu veremedim ama Rahmetli Kemal Sunal gibi okuyun)

Geri