bağlantınız gizli değil hatası..

Kodla Büyü

umaykut79

Site Gezgini
bugün okulda hem sınav görevim hem de online dersim olduğu için evdeki laptopu okula götürdüm..
sınav bittikten sonra online ders için okulun kablosunu bağlayarak eba dan dersimi anlattım hiçbir sıkıntı olmadı..
işletim sistemim windows 10
eve geldim.. laptoptan internete girmeye çalıştığımda "bağlantınız gizli değil" hatası almaya başladım..
hangi yolu denediysem olmadı..
en son meb sertifikasını bing.com dan aratarak açtım.
(google hiç bir türlü arama yapamıyordu. aklınızda olsun bing.com dan arama yapabiliyosunuz.)
meb sertifikasını yükleyince düzeldi.
aklınızda bulunsun..

sorun devam ediyor.. meb sertifikasını da sildim.. yine de bağlantınız gizli değil hatası alıyorum.. fikri olan var mı arkadaşlar?

Bir sürü sebebi olabilir ama belki çözüm olur diye söyleyeyim. Dns ayarlarınızı otomatik yapmayı deneyin. VPN ve antivirüsü devre dışı bırakın. Diğer tarayıcılarda da aynı hatayı veriyor mu?

sorun tamamiyle sertifikayla alakalı..
digicert sertifikasının başarısız olduğu yazıyor.. ama nereden ve nasıl yükleyeceğim bulamadım.. sistem geri yükleme de yapamadım..

Bugünlerde bende sık karşılaşır oldum bu güvenli değil hatasıyla. Sertifika da sıkıntı yok.

Hocam kurup akabinde sertifakayı yüklediğim bilgisayarda karşılaştım. önceden karşılaşmazdım. çözüm olarakta gelişmiş -->yinede devam et diyerek devam ediyorum.

Arkadaşlar android sertifikada bir sorunum var. Sertifikayı telefon ve tabletlere yüklediğim halde WiFi de ? işareti çıkıyor. Adsl kullanıyoruz. Bu durumla karşılaşan var mı acaba, nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Arkadaşlar eksik guvenlik guncellemesi olunca bu sorun ortaya çıkıyor, geçen başıma geldi, tarayıp yüklemek için 360 total security nin araç kutusu bölümündeki 'düzeltme eki' aracını kullanabilirsiniz

Geri