B.T REHBER ÖĞRT (SORU)

Kodla Büyü

bybrt

Üye
Arkadaşlar benim durumum biraz farklı bu konuda sizin bilgilerinize başvurmak istedim.

Biz iki bilgisayar öğretmeni olarak bir okulda çalışıyoruz.
ben norm fazlası olduğum için farkı bir okula görevlendirme gittim şuan için kadromun bulunduğu okulda hiç dersim yok.

Kadromun bulunduğu okul ikili öğretim yapıyor sabah 2.kademe, öğleden sonra 1.kademe şeklinde.
Ben kendi okuluma dönüp diğer arkadaşla birlikte birimiz sabahçı birimiz öğlenci şeklinde b.t rehber öğretmeni olarak çalışabilirmiyiz.

Yada kadromun bulunduğu okul dışında bir liseye yada ilköğretim okuluna görevlendirilebilirmiyim.

Şuan görevlendirildiğim okul aslında çok iyi ancak evime çok uzak..

hocam okulunuzda fatih projesi uygulaması varsa yayınlanan yazıya göre kendi okulunuzda ikiniz de çalışabilirsiniz tabi il mem kendi uygulamasını da yapabilir

Başka bir lise olur bence. çünkü öğleden sonra 1. kademeye sanmıyorum görevlendirsinler. ama liseyi isteyebiliyorsunuz bu kesin...

Başka bir lise olur bence. çünkü öğleden sonra 1. kademeye sanmıyorum görevlendirsinler. ama liseyi isteyebiliyorsunuz bu kesin...

Kadrolu olduğum okul ilköğretim fatih projesi kapsamında değil şuanda...
Arkadaşlar şuan görevlendirildiğim okulda 25 saat dersim var haftada 4 gün okuldayım ve 13.30 okulla bütün işim bitiyor.
Şimdi bunu bırakıp diğer görevlendirme olan B.T rehber öğretmeni olmalıyım sizce.
Tek sıkıntım okulun uzak olması.

Geri