[b]MONİTÖRÜ TV OLARAK NASIL KULLANABİLİRİM?

Kodla Büyü

aykaycan

Üye
SAMSUNG SyncMaster 2033 model monitörü tv olarak kullanabilirmiyim?yardımcı olursanız çok sevineceğim. monitörü kullanmıyoruz,yeni TV ye para vermek TVistemiyorum...

MONİTÖRÜ TV OLARAK NASIL KULLANABİLİRİM?

monitörü tv olarak kullanan varsa beni yönlendirebilir mi?

Re: SAMSUNG SyncMaster 2033 model MONİTÖRÜ TV OLARAK KULLANMA

tvbox lar var onlardan alıp kullanabilirsin. yalnız karasal mı uydu mu kullanacaksın ona göre modele dikkat et.

Re: SAMSUNG SyncMaster 2033 model MONİTÖRÜ TV OLARAK KULLANMA

ecevahir' Alıntı:
tvbox lar var onlardan alıp kullanabilirsin. yalnız karasal mı uydu mu kullanacaksın ona göre modele dikkat et.
teşekkürler hocam

VGA çıkışı ve ses çıkışı (genelde 3,5" 'lik oluyor.) olan bir Receiver alabilirsin.

hocam hdmi girişi varsa hdmi çıkışı olan bir uydu alıcı ile tv olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. bu tabi performans açısından kontrastta sıkıntı yaratabiliyor ama denemek gerek..

hızlıtürk' Alıntı:
hocam hdmi girişi varsa hdmi çıkışı olan bir uydu alıcı ile tv olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. bu tabi performans açısından kontrastta sıkıntı yaratabiliyor ama denemek gerek..
Hiç denediniz mi? Ben de daha önce denemek istedim. Hatta internetten full hd hdmiuydu alıcısı sipariş edecektim. Ama olmaz dediler. Monitörüm acer üç çıkışı ve hoparlörü var

aradığınızı tam olarak karşılayan bir ürün $26,32 ... yaklaşık 51 TL civarında
http://www.aliexpress.com/product-fm/51 ... alers.html
hemen getirtebilirsiniz...
Digital-TV-Box-LCD-VGA-AV-Tuner-DVB-T-Receiver.jpg

421541958_564.jpg

421541957_452.jpg

aykaycan' Alıntı:
teşekkürler arkadaşım...yalnız bu tv box her monitörde çalışırmı? görüntü sorunu yaşanırmı?
denemek lazım her monitörden kastınız.?...monitör olunca her mönitörün vga girişi vardır herhalde.. görüntü sorunu ise monitörün niteliğine ve sizin isteklerinize göre değişeceğini düşünüyorum. sanıyorum sorun yaşamazssınız..
bazı tv lerin vga girişleri var monitör olarak kullanılabiliyor.

Geri