BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİNİN YANINDAYIZ....(HABER)

Kodla Büyü
sesimizi mutlaka duyurmamız gerekiyor artık
iyice bunaldık artık belirsizlikten
yeter artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr meb duy sesimizi
bu konuda bbnet teki arkadaşları ilk defa bu kadar çok istekli görüyorum

Hoca eline sağlık. Ama ben formatörlük yapmak istiyorum yapıyorum da 4-5 lere girmesem iyi oluyo valla ne yalan sööliyim. yoksa 12 saat 4-5 leri veriyolar bana.

Ben büyük okuldayım 10 saat dersime girerim. Tamiratımı falan yaparım. İşime bakarım. :)

dijey' Alıntı:
Hoca eline sağlık. Ama ben formatörlük yapmak istiyorum yapıyorum da 4-5 lere girmesem iyi oluyo valla ne yalan sööliyim. yoksa 12 saat 4-5 leri veriyolar bana.

Ben büyük okuldayım 10 saat dersime girerim. Tamiratımı falan yaparım. İşime bakarım. :)

10000 kişinin katıldığı bir kurada şansının 1/10000 değil 1/2 olduğunu düşünenlerdensin galiba. Sen ve diğerleri...

Benim durumum da sana yakın ama 10 saatin garantisi 1 senelik mi yoksa daha uzun süreli teminatın mı var

dijey' Alıntı:

Yok ya artık bişey demicem. YORUMSUZ...

Zizu_' Alıntı:
dijey' Alıntı:

Yok ya artık bişey demicem. YORUMSUZ...

ben yorumumu yapayım...

bencil bir amele işte, idaren senden eminim çok memnundur, kim istemez ki yardımcı personelim olmasın...

hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuş umarım bu duyarlılığı bakanlık da gösterir

Geri