Büyük operasyon başladı

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yolsuzlukla ilgili büyük operasyon başladı... bakalım altından ne pislikler çıkacak

"Bakın, bakan çocuklarına kadar gözaltına aldık. Ama birşey çıkmadı. Biz temiziz" demek için yapmışlardır...

bu hırsızlık bu milleti kesmez ben HD kalitesinde bir kaset bekliyorum. yoksa bu yolsuzluklar çerez kalır

dokunan YANIYOR mu ne??? :cry: ama bu defa yananlar 10 yıldır omuz omuza verdikleri olacak belli ki..
bu ülke de resmen (yargı + polis)=CEMAAT yoluyla paralel bir devlet yaratılmıştır ve nasırımıza basarsanız alayına da gideriz mesajını açıkça vermişlerdir..

Büyük kaos bekliyor güzelim ülkemizi, şimdi de emniyetteki amirler alındı :) temizleme çalışmaları başladı. sanırım operasyon cemaat tarafından yapıldı :) hükümette amir savcı operasyonuna başladı

Ben bu ortaya çıkan olaylara maalesef söyleyecek söz bulamıyorum. Şahsen bu kadar büyük çaplı bir dolandırıcılık yapabileceklerini hiç tahmin bile edemezdim. Ülkenin Merkez Bankasında toplam 90-95 Milyar dolar para varmış. Bu şerrefsizlerin dolandırdığı para (şimdilik bilinen) 85 Milyar Euro yani 135 Milyar Dolar.

Düşünsenize Türki'nin toplam parasından daha fazlasını dolandırmışlar. İşin içinden daha kimler çıkacak bakalım. Bu süreçte AKP'nin tüm pisliklerinin ortaya çıkması için Cemaati (Emniyeti) sonuna kadar destekliyorum. İnşallah her türlü görevden almalara ve sürgünlere rağmen pes etmezler. İnşallah.

Geri