Bütün Sınavlar Klasik Yazılı ?

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilk sınav sözel konuları içerdiği için bir nevi klasik yapabildik. Sonraki konular kodlama içerikli scratch falan göstereceğiz peki bundan sonraki sınavların hepsi mi Klasik olacak ? (2.sınav, 2. Dönem sınavları )

Bilgisayarda uygulama yaptırıp kısa olan kod bloklarını cevap olarak yazdırabilirsiniz..
Ya da kod bloğunu verip ekran çıktısı nasıl olur açıklayınız diyebilirsiniz ya da kodları satır satır yorumlatırsınız..

okul içindeki sınavların hangilerinin yazılı hangilerinin uygulamalı olacağına o okuldaki alan/ders zümresi karar verir. bakınız ölçme ve değerlendirme yönetmeliği. sadece şöyle bir durum var ortak ise sınavlar tüm sınavları yazılı yapamıyorsunuz. en az biri uygulamalı olmalı

ğ) Uygulamalı sınavların hangi derslerden yapılacağı, şekli, sayısı ve süresi eğitim kurumu sınıf/alan zümreleri tarafından belirlenir. Okul müdürünün onayına bağlı olarak uygulanır.

h) Mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının çerçeve öğretim programlarında yer alan meslek derslerinin sınavlarının ortak olması hâlinde diğer sınavlardan en az biri uygulamalı olarak yapılır.

Geri