Bölge Normu - Mevcut

Kodla Büyü
bölge normu:5
mevcut:5
ihtiyaç yok
ders saati:14 (ama ben 1. kademeye girmiyorum.sadece 6 saat dersim var,buna rağmen 14 yazıyo.müdürümüz vekil müdür pek dikkat etmemiş sanırım,ben sadece ihtiyaçları göstericem diyip duruodu zaten bende çalıyı dürtmek istemedim.bunu il memden değiştirirler mi ki yada herhangi bi uyarı gelir mi acaba die beklemekteyim)

bölge normu 14 mevcut 16 bölgede fazla var ben okuldada fazlayım

Bölge normu kadar başlarına taş düşsün. Her gün ah ediyorum bizi bu duruma düşürenlere.

bölge 3 mevcut 8 norm fazlasıyım.okul ilçeye norm 1 mevcut 1 diye gönderdi.bugün kontenjan mebe baktım norm 0 olmuştu

adana seyhan

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    33.5 KB · Görüntüleme: 596
bdogretim' Alıntı:
İstanbul' dan bölge normu yazabilecek yok mu? :(
Hocam ben Pendik Kurtköy deyim
mevcut 20
bölge 17

Bu yıl için 2 .kademenin tümüne dersi seçmiştik , 18 saat ders vardı. Seneye kaç saat seçeceğimiz belirsiz, üstüne okulumuzun güçlendirilmesi ya da yıkılması ihtimali var . Başka bir okula misafir olarak gidince işler iyicene karışacak. :(

arkadaşlar ben norm fazlası yeni oldum.norm fazlası oldukdan sonra başka okula almaları için belli bir süre geçmesi lazım mı yoksa her an alabilirlermi

bölge normunu aciklayabilecek sevgili bt kadrolu idareci arkadaslar!!! sesimizi duyun lutfen...

Şimdi ben yeni atandım Atandığım yer köyde yatılı bölge. Ders saatim 6 saat, tüm branştaki hocalar atandığı için başka derste veremiyecekler. Artı stajer olduğum için formatörde olamıyacağım. Şimdi ben norm fazlasımı olacam? Köydekilerin bölge normu köydeki okula göremi hesaplanıyor? Bundan sonra okul açılınca beni ilçeye alma durumları varmıdır? Cevaplarsanız sevinirim.

akdenizkanki' Alıntı:
Şimdi ben yeni atandım Atandığım yer köyde yatılı bölge. Ders saatim 6 saat, tüm branştaki hocalar atandığı için başka derste veremiyecekler. Artı stajer olduğum için formatörde olamıyacağım. Şimdi ben norm fazlasımı olacam? Köydekilerin bölge normu köydeki okula göremi hesaplanıyor? Bundan sonra okul açılınca beni ilçeye alma durumları varmıdır? Cevaplarsanız sevinirim.

Hocam stajyerken memur değilsiniz o sebeple bu sene norm fazlası olmamazsınız ancak bir sene dolup asaletinizi aldıktan sonra norm durumunuz değerlendirilir diye biliyorum.

ist_koord' Alıntı:
akdenizkanki' Alıntı:

Hocam stajyerken memur değilsiniz o sebeple bu sene norm fazlası olmamazsınız ancak bir sene dolup asaletinizi aldıktan sonra norm durumunuz değerlendirilir diye biliyorum.

Saolun hocam, teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Bölgede 52 saat ders var. Norm 2 mi olur 3 mü? Bir de norm hesaplanırken o bölgedeki liselerdeki ders yükü de hesaba katılıyor mu?

Geri