Aziz yıldırıma paralel kumpas

Kodla Büyü
atandım2014' Alıntı:
Fenerbahçeli eski spor yazarı, Aziz Yıldırım'a hasımlığıyla tanınan Cihan Oskay, şike operasyonundan 2 yıl önceki 'şike kumpas' hazırlıklarını anlattı. Oskay, 2009 Haziran ayında kendisine Zaman Gazetesi yazarlığı teklif edildiğini, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ile görüştürüldüğünü söyledi. Oskay, Zaman Gazetesi Haber Merkezi'nden M.F.U'nun kendisini cep telefonundan aradığını belirterek şu sözleri söylediğini ifade etti, "Sizinle şike konusunda konuşmak istiyoruz. Bu konuları en iyi bilen kişisiniz. Size köşe veririz. Hoca efendi de bundan memnun olur" Oskay, "Sonrasında M.F.U beni Zaman Gazetesi'nde ağırladı" dedi.

M.F.U, "Aziz Yıldırım'ın Ergenekon ile ilişkileri vardır. Sen de bunları en iyi bilen kişisin. Bunları anlatırsan, Samanyolu TV'de tanıtımını yaparız, hem de gazetede köşe veririz" dedi. WOW Hotel'de kaldığını ve otelin parasını M.F.U'nun verdiğini belirten Oskay, Ekrem Dumanlı'nın kendisine, "M.F.U'nun teklifini kabul etseydin iyi olurdu. Daha sonra da bu hususu savcılara iletirdik" dediğini belirtti. Oskay, 28 Nisan'da tanıklık yapmak istediğini söyledi.

http://spor.haber7.com/fenerbahce/haber ... -sok-ifade
egitim-haberleri-f8/ogretmenlere-kurs-ucreti-verecek-paramiz-yok-t141212-15.html

bu foruma sadece siyaset amaçlı girdiğini görüyorum atandım2014! faydalı dökümanlar da bekleriz...

Tek söylenen "Siz de böyle yaptınız" Son senelerdeki muhabbetin suyu çıktı. (Spor sanat siyaset...vsvs)

Hep iğneler karşı tarafa batırılıyor, hep sorumlular karşı tarafta. Herkes haklı, herkes sütten çıkmış ak kaşık.

Bıktım bu ülkenin cahillerinden :tr:

kafkas' Alıntı:
Tek söylenen "Siz de böyle yaptınız" Son senelerdeki muhabbetin suyu çıktı. (Spor sanat siyaset...vsvs)

Hep iğneler karşı tarafa batırılıyor, hep sorumlular karşı tarafta. Herkes haklı, herkes sütten çıkmış ak kaşık.

Bıktım bu ülkenin cahillerinden :tr:

hocam haklısınız ne zaman ki ana gündemimiz eğitim olur o zaman iyi yoldayız demektir . yoksa bu 2 yıldır ümidini yitirmiş bir nesil olarak yaşıyoruz

rock' Alıntı:
Şimdi burda bu iddaya inanmayanları pararlel olmakla suçluyosunuzdur. Yani bu gün bu ülkede saadece gülen cemaatine mensup olanlar değil yandaş olmayan herkes paralelci size göre... At ortaya bir yalan. İnanmayan paralelci. Yeni şafak çay döküp eski diye sunduğu belgeler sunuyo ortaya, gülenle ilgili, inönü ve Atatürk ile ilgili. İnanmazsak paraleliz. Yeni akit 31 martın ertesi günü manşet attı. Manşet 1: Geziciler Savcı Öldürdü. Manşet 2: Elektirik kesintisinin arkasında da Paralelciler var ( Daha Taner Yıldız bile bilmiyor sebebini bu arada...) Bu manşetlere inanmazsak paraleliz. Kpss de sorular çalındı peki çalan kim? Kimin adamı? nerden bilelim? Bulundu mu? Diyelim ki bu paralel çok büyük, büyük de devlet düşmanı, hain, aldanmış hükümette aldanmış. Peki böyle büyük bi oluşumu görememek, devleti böyle bi yapıaya teslim etmek pardon diyerek geçiştirilir mi? Her şey yolsuzlukların ortaya çıkmasıyla başladı. Bunlar paralel dendi bitti. 100 lerce savcı polis hakim yeri değişti atıldı. Hepsi mi paralelci, hepsi mi dinledi? Yandaş medya yazdı 1 milyon 200 bin kişiyi dinleyeceklerdi :D:D inanmazsak paraleliz dimi:
yazdığın her satırdan belli. paralelcisin arkadaş :D

Degerli hukumet temsilcisi kardesim..
Forumla pekte alakasi olmayan bu konuyu guncwl haberler basligi altinda acsaydin konu ana sayfada gozukmezdi..
Ozetle bize ne aziz yildirimdan :mrgreen:

atandım2014
Hocam kusura bakmada 218 mesajın var bunların 20 civarı bilgisayarla alakalı, gerisi hep siyaset.
Lütfen burası Bilişimcilerin forumu. Ortaya böyle konu açınca cevap ta gelir. Arkasından tartışma ve kırıcı laf.
Burada taraf ne kadar tutulsa da kimse kimseyi ikna edemez.
Senin fikrinde bir gram değişiklik oldu mu YOK.
Benim fikrimde oldu mu. YOK.
Biz en iyisi işimizi yapalım...

Haberde adı geçen MFU. Mazhar Fuat Üzkan mı?
Not: Sulandırma amaçlı yazılmıştır :p

Geri