Ayvalık'ta kiralık yazlığı olan var mı? :)

Kodla Büyü

akrep026

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar selamlar... Bu yaz tatile Balıkesir-Ayvalık'a gitmeyi planlıyoruz. Ordan da günü birlik Çanakkale gezisi yapacaz, Ayvalık ve civarında nerde kalınır, kiralık yazlığı olan tanıdığınız var mı? 10 gün kalacak yer lazım, 1 yaşında bebeğimiz var, o yüzden otel işi sıkıntılı diye düşünüyorum. Önerisi olan ve daha önce gitmiş tecrübeli arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim...

1 yaşında bebeğiniz de varsa herşey dahil bir programı seçin.
yemek yatak uğraşmayın.

hem siz rahat edin hem eşiniz:)

hocam ayvalıkta yaşıyorum. sana yazlık ayarlayabilirim. sen kalma zamanlarını söyle.

akrep026' Alıntı:
Arkadaşlar selamlar... Bu yaz tatile Balıkesir-Ayvalık'a gitmeyi planlıyoruz. Ordan da günü birlik Çanakkale gezisi yapacaz, Ayvalık ve civarında nerde kalınır, kiralık yazlığı olan tanıdığınız var mı? 10 gün kalacak yer lazım, 1 yaşında bebeğimiz var, o yüzden otel işi sıkıntılı diye düşünüyorum. Önerisi olan ve daha önce gitmiş tecrübeli arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim...
öğretmen evlerini ara hocam

dehencan' Alıntı:
hocam ayvalıkta yaşıyorum. sana yazlık ayarlayabilirim. sen kalma zamanlarını söyle.
Teşekkür ederim hocam... Ağustos 11-20 arası... 2 aile geleceğiz, 1 er tane de çocuk var. geniş ve müsait 1 ev de olabilir, 4 büyük, iki de bebek kalacak şekilde, küçük iki ayrı ev de olabilir... Tekrar tekrar teşekkürler hocam...

Emekliliğe 2-3 sene kala yerleşmeyi düşündüğüm yerdir. Zeytinlik fiyatları konusunda bilginiz var mıdır hocam? Şimdilerde Keremköy civarı 9 dönüm (130 ağaç) zeytinlik pazarlığındayım. Kısmetse yaza almak lazım.

Geri