Aydının yazısı kayseriyede gelmiş.

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Soruyu soran ve yönetmelikten veremez diye karar çıkaran insanlar bu yazıdan Veremeze nasıy getirmiş işi aklım almıyor.
Allah akıl fikir ve anlayış versin bunlara

admin ghost : düzenlendi.

Re: Aydının salakça yazısı kayseriyede gelmiş.

Gelir hocam Aydın ili gereksiz işler müdürüdür. Nerde gereksiz şey var onlarla uğraşır.

Arkadaşlar kurduğunuz cümleler çok ağır. Aydın ilinin yazdığı yazıda bence problem yok. Bu ve benzeri konularda mutlaka tereddüde düşülebilir ve Bakanlıktan görüş istenebilir. Bence önemli olan görüş istenmesi değil verilen cevap.

Şunu da belirteyim. Görüş yazısı yazan tek il Aydın değil. Diğer illerden de benzer tarzda görüş yazıları yazan oldu. Sadece öne çıkan Aydın oldu.

Bence konu başlığını değiştirseniz iyi olur. Yada o ifadeyi çıkarsanız.

İller arasındaki farklı uygulamalar giderilmeli, bir ildeki kurs veriyor karşılığında 2 kat ücret artı puan alıyor, diğer ildeki bu imkana sahip değil. Böyle iş olmaz, ya kimse alamasın ya herkes alabilsin.

bt.ogretmeni' Alıntı:
İller arasındaki farklı uygulamalar giderilmeli, bir ildeki kurs veriyor karşılığında 2 kat ücret artı puan alıyor, diğer ildeki bu imkana sahip değil. Böyle iş olmaz, ya kimse alamasın ya herkes alabilsin.
Doğru tespit Hocam.

habibocak' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
Doğru tespit Hocam.
habib hocam sizin il bu son yazıdan sonra görüş sordu mu bakanlığa?

Hocam yazıyı defalarca okudum. dayanak olarak diyorki
"Bu kapsamda ek ders ücretnden yararlanan personele ayrıca asli görevi için ek ders ücreti ödenmez." miş.
Yani hafta sonu açacağımız kurslar bizim ASLİ görevimizmiş.
Gülermisin ağlarmısın

kurslara devam etsek, mahkeme yoluyla geriye dönük paramızı alırız gibi

keyloger' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
Doğru tespit Hocam.
Sormadık Hocam.

habibocak' Alıntı:
Arkadaşlar kurduğunuz cümleler çok ağır. Aydın ilinin yazdığı yazıda bence problem yok. Bu ve benzeri konularda mutlaka tereddüde düşülebilir ve Bakanlıktan görüş istenebilir. Bence önemli olan görüş istenmesi değil verilen cevap.

Şunu da belirteyim. Görüş yazısı yazan tek il Aydın değil. Diğer illerden de benzer tarzda görüş yazıları yazan oldu. Sadece öne çıkan Aydın oldu.

Bence konu başlığını değiştirseniz iyi olur.
hocam bir yazıdan farklı anlamlar çıkaran idareciler varsa ya yazıda problem vardır ya da idarecilerde?

habibocak' Alıntı:
keyloger' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
Doğru tespit Hocam.
Sormadık Hocam.
İlinizde bunu sorun eden, yada bu sorunu sizlere ulaştıran btr öğretmenleri yok o zaman.

keyloger' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
keyloger' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
bt.ogretmeni' Alıntı:
Doğru tespit Hocam.
Sormadık Hocam.
İlinizde bunu sorun eden, yada bu sorunu sizlere ulaştıran btr öğretmenleri yok o zaman.
Varolduğunu biliyorum ama ben il koordinatörü olmadığım için bir şey diyemiyorum.

Sizi il koordinatörü zannediyordum :)

Bugün bizde yazıyı imzalayan İl Şube Müdürüne !!!! sorduk.Yazıda sadece bize değil kurslarda görev yapan geçici görevlendirme Müdür Yardımcıları Da diyor...Onlarda kurs veremez...yani anlayacağınız EL CEVAP: Biz bakanlığa sorduk. Müdür yardımcıları devam edecek kurs vermeye ama BTR ler(hep askerdeki BTR geliyor aklıma) yeni adıyla FaTiH BTR lere yok..Herkese çay var ama ŞAKİRE YOK!!!. ...Niçin çünkü diğer Müdür yard. vs. kapsarsa birilerinin ücret almasına da mani olacakta ondan...Şimdi siz vicdanlara SESLENİYORUM.....

30.12.2015 YAZILI YEĞİTEK YAZISI ...Madde 10 ....Görevlendirilen öğretmenler eğitim-öğretim saatleri
dışında mevzuatları doğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabileceklerdir...

Yorumsuz...

komando38' Alıntı:
Bugün bizde yazıyı imzalayan İl Şube Müdürüne !!!! sorduk.Yazıda sadece bize değil kurslarda görev yapan geçici görevlendirme Müdür Yardımcıları Da diyor...Onlarda kurs veremez...yani anlayacağınız EL CEVAP: Biz bakanlığa sorduk. Müdür yardımcıları devam edecek kurs vermeye ama BTR ler(hep askerdeki BTR geliyor aklıma) yeni adıyla FaTiH BTR lere yok..Herkese çay var ama ŞAKİRE YOK!!!. ...Niçin çünkü diğer Müdür yard. vs. kapsarsa birilerinin ücret almasına da mani olacakta ondan...Şimdi siz vicdanlara SESLENİYORUM.....

30.12.2015 YAZILI YEĞİTEK YAZISI ...Madde 10 ....Görevlendirilen öğretmenler eğitim-öğretim saatleri
dışında mevzuatları doğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabileceklerdir...

Yorumsuz...
+1

şuan kursatayım daha yazı gemedi :x

ilde hangi şube müdürü hocam
pazartesi bende gidip konuşuyum.
hafta sonu hafta içi ayrımı yapmamışlardır sanırım

bizim daha ekders oluru gelmemişti
onaylanmayacak o zaman benim ki de
yazı geldiğinde alıp önce sendikaya sonra mahkemeye

eemree' Alıntı:
şuan kursatayım daha yazı gemedi :x

ilde hangi şube müdürü hocam
pazartesi bende gidip konuşuyum.
hafta sonu hafta içi ayrımı yapmamışlardır sanırım

bizim daha ekders oluru gelmemişti
onaylanmayacak o zaman benim ki de
yazı geldiğinde alıp önce sendikaya sonra mahkemeye
Ben de kurstayım, ders anlatacak iştah yok. Melikgazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Gazanfer ASLANTAŞ.

müdür yardımcısının kurs verip hatta ve hatta bir sınıf öğretmeninin matematik kursu verip bizim kendi branşımızdan kurs verememiz kanıma dokunuyor :verymad:

Ne yapıyoruz kayseri
ben diğer konuda ki ilk sayfadaki dilekçeyi yazdım sendikayıda arıycam
kocasinandayım daha yazı gelmedi okula ama pazartesi gelir.
gidip konuşucam büyükçekmece milli eğitimin verdiği oluruda göstericem
olmadı en son dava

Geri