Aydın'da Performans Değ. Sınavında görev alan var mı????

Kodla Büyü

zkoç

Site Gezgini
Arkadaşlar Aydın'da yarın Performans Değerlendirme Sınavı yapılacak. Bu sınavda gözetmen olarak görev alan var mı yoksa normal okula gelip mesai mi yapacaksınız????

Teşekkürler Hocam. Sayfayı sürekli yeniliyorum yazan bi arkadaş var mı diye. Şimdi öğrendim bana da görev vermemişler de. Acaba sadece benim okuluma has bir durum mu diye düşündüm. Hiç bir sınavda görev yazmıyorlar. Ama bütün BTR Öğretmen arkadaşlar görev almadılarsa sorun yok o zaman. Sağolun hocam.

zkoç' Alıntı:
Teşekkürler Hocam. Sayfayı sürekli yeniliyorum yazan bi arkadaş var mı diye. Şimdi öğrendim bana da görev vermemişler de. Acaba sadece benim okuluma has bir durum mu diye düşündüm. Hiç bir sınavda görev yazmıyorlar. Ama bütün BTR Öğretmen arkadaşlar görev almadılarsa sorun yok o zaman. Sağolun hocam.

GENEL SINAV OLMADIĞI SÜRECE GÖREV VEREMİYORLAR YA ZATEN HOCAM

BİRDE BİZE NÖBET BİLE VEREMİYORLAR BUNU NEDEN VERSİNLER...

bana da vermemişler. arkadaşlar konuyla alakası yok ama aydında görev yapanları bulmuşken sorayım. aylık raporları ne yapıyorsunuz. bilisimaydin.com dan mı gönderiyorsunuz.

Bu arada bilisimaydin üzerinden BT Rehberliği Tereddüt Edilen Hususlar dosyası yayınlanmış arkadaşlar hala bu konuda sıkıntı yaşayan varmı.

Nöbet görevimiz yok doğru da bütün ortaokul öğretmenlerine görev verilince bizim de almamız gerekiyor diye düşündüm. sonuçta formatör değiliz artık. Yarın da ders yok ortaokula.

BTR Öğretmenliği ile ilgili Açıklayıcı yazı yayınlamıştı milli eğitim. O yazı hocam bu. Ben zaten görevlendirmenin ilk gününden itibaren 5. sınıflarla bir ayrılıyorum okuldan. Tek sıkıntım buydu onu da açıklığa kavuşturulmuş.

zkoç' Alıntı:
Nöbet görevimiz yok doğru da bütün ortaokul öğretmenlerine görev verilince bizim de almamız gerekiyor diye düşündüm. sonuçta formatör değiliz artık. Yarın da ders yok ortaokula.

Hocam okulunuzda görev alan arkadaşlar yine kendi okulunuzda görev verilmiştir,hangi sınıflarda gözetmenlik yapacağı sanırım. Yani o listede sizin adınız olmamasının yarın okula gitmeyeceğiniz anlamına gelmiyor bence, sadece sınıf verilmemiş size yine kitapçıkların dağıtımıyla ilgili koordinasyonda yer alırsınız.

Geri