Aydın BTR ne zaman?

Kodla Büyü
Muğla'dan da ses çıkmadı.. Muhtemelen bu hafta çoğu il başvuruları almaya başlar.. O değil de bakanlık çalışma yapıyor denmişti? Değişiklik var mı?

Bu hafta sonuna kadar açıklanır herhalde. Ama sorun sadece akıllı tahta kurulan okullarda mı görevlendirme olacak yoksa lab+akıllı tahta mı?

Arkadaşlar Aydın iline yeni atandım. Daha gidip göreve de başlamadım. Haftaya başlayacağım. Btr başvuruları ne zaman olacak. Bilgisi olan var mı?

İl EBİTEFO Onur Bey açıklama yaptı Facebook grubunda bu konuda, şimdilik bakanlığı bekliyoruz yakında bize bilgi gelince bizde başvuruları alacağız dedi.

Yok mu hala bir gelişme arkadaşlar. Ne olacak btr görevlendirmeleri. Olacak neyse deselerde ona göre haraket etsek.

telegram da Aydın BTR adıyla grup var. orada gerekli duyuru ve paylaşımlar yapılıyor.

Ben il dışı atamayla geldim kimsenin numarası yok. Acaca özelden benimle tel no paylaşılsa ve gruba alsanız beni.

Merhaba değerli hocalarım. İl EBİTEFO Onur bey ile telefonda görüştüm. Birkaç güne başvuruları alacaklarını söyledi. Bununla birlikte büyük ihtimalle sadece akıllı tahta kurulumu yapılan okullara görevlendirme yapılacağını söyledi. Bilişim Teknoloji Sınıfı olan okullara görevlendirme yapılmayacağını söyledi. Ne diyelim, Hayırlı olsun şimdiden.

Arkadaşlar. Akıllı telefonunuza Telegram kurun. Aydın BTR gurubuna dahil olun veya facebook ta Aydın bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri grubuna üye olun. EBİTEFO Onur hoca herşeyi açıklıyor grupta. İyi günler.

Nerdeyse tüm iller btr görevlendirme yazısını yayınladı Aydın neyi bekliyor acaba anlamadım?

Geri