.avi uzantılı dosya ???

Kodla Büyü

yağmur82

Üye
bilgisayarda dvd izleyecektim şimdi ama dosyalar .avi uzantılı ve açamıyorum.nasıl açıp izleyebilirim? avi convert dvd gibi bi program baktım bulamadım yardımcı olur musunuz???

hepinize çok teşekkür ediyorum , şuan açabildim ama asıl sorun cd de çıktı bilg. kafayı yedi , ooooooooff

Cd cizikmiş onun çaresi yok ama tavsiye ettiğim program eksik doslarıda oynatıyor.

hasari' Alıntı:
Cd cizikmiş onun çaresi yok ama tavsiye ettiğim program eksik doslarıda oynatıyor.

o programı denedim hocam açıyor. cd yi ben yeni yazmıştım ve çizik değil hocam.sorun da çıkmamıştı yazarken. lost un bölümleri olan bir cd bu ve bazı bölümleri açarken bilg. kilitlendi bazılarını sorunsuz açtım.ben bıraktım hocam izlemiyorum :x
teşekkürler

Hocam yazarken prblem olmuş enkoder ederken yani bu durumda görüntü yok demektir yani bozuktur. Zaten izlemektende vaz geçmişsiniz....

arkadaşlar avi yi mpeg e dönüştüren program arıyorum. saat 8 de başlamıştım aramaya ve haaalllaaa arıyorummmmm :scared:
deliricem bulduğum programları saysam aklınız durur. :?
winMPG programının demo sürümü en iyi sonucu verdi ama o da video üzerine programın adını ekliyor reklamını yapmak için.
lütfen yardım edin hem beleş hem de iyi sonuç verecek bir program yok mu :?:

ucrub_burcu' Alıntı:
arkadaşlar avi yi mpeg e dönüştüren program arıyorum. saat 8 de başlamıştım aramaya ve haaalllaaa arıyorummmmm :scared:
deliricem bulduğum programları saysam aklınız durur. :?
winMPG programının demo sürümü en iyi sonucu verdi ama o da video üzerine programın adını ekliyor reklamını yapmak için.
lütfen yardım edin hem beleş hem de iyi sonuç verecek bir program yok mu :?:

Total Video Converter. Bu hususta bence en iyisi.

Geri