aveanın kurduğu aidatalı bt sınıflı arkadaşlar hiç sistem kurtarmayı denediniz mi?

Kodla Büyü

gulogr

Aktif Üye
öncelikle herkese merhabalar.
Arkadaşlar 2. dönemin başında avea sayesinde bt sınıfımız kuruldu. Aidata bilgisayarlar geldi. bugün bi tanesini kurtarma cdsi ile yeniden yüklemem gerekti. kasanın yanındaki ürün anahtarını gridim, yükledim ve bitti sandım. oysa herşey yeni başlıyormuş da haberim yokmuş. Windows etkinleştirilmesine 3 gün kaldı yazısını fark ettim. şimdi etkinleştir dedim doğal olarak ama girdiğiniz ürün kimliği windowsun bu sürümü için geçerli deği dedi :!: :!: gerçekten de bize gelen bilgisayarlar vista bussines yüklü :!: bununla da bitmedi drivers cdsini taktım ama tanımadığı driverları yükleyemedi. acaba sürümler farklı olduğu için mi? :cry:
hiç kontrol etmeyi akıl etmemiştim verdikleri cdnin versiyonunu. böyle bi sorunla karşılaşacağım aklımın ucundan geçmezdi.
Şimdii merak ediyorum benimle aynı durumda olanlar var mı? Çözüm önerilerinizi de bekliyorum. tşk:)
(Ayrıca iletişim kuracağım firma yetkilisinin telefonunu da kaybettim :eek:)

Daha önce sanırım benzer bir konu açılmıştı. key viewer gibi bir programla mevcut kurulu olanların numarasına bakıp deneyebilirsiniz

Geri