AveA faturasız hat kullananlara bir soru?

Kodla Büyü

DotCom

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba ,

Faturasız hatlar için uygun paketler gördüm.

Her yönte 250 dk konuşma
Her yöne 250 sms
250 mb internet

20 TL imiş.

Faturasız tarife geçtiğimizde , en az ne kadar yükleme yapmak gerekir tarife için.

Tarifeye de 20 TL verdikten sonra bir avantajı kalmıyor aslında.

1 TL yüklesem sonra 20 TL ye bu paketi satın alsam diye düşünüyorum da mümkün müdür? Yoksa Tarife için daha fazla mı yükleme yapmak gerekir

Tarife değil hocam , faturasız hat için olan bir paket.

Ama bilmediğim nokta şu , faturasız tarife için belirli bir yükleme kotası var mı. Hem tarifeye hem pakete para ödeyeceksek fazla olur diyorum

bimcell kullanmanı tavsiye ederim tabi sen bilirsin aylık şu kadar yükleyeceksin diye bir şart yok 10 tl yükle her yöne 250 dk konuş sms de var 4 tl 100 sms yada 10 tl 2000 sms internet istersen o da var 100 mb 8 tl 500 mb 9 tl 1 gb 14 tl idi sanıyorsam fiyatlar değişmiş olabilir bimcell.com dan takip edebilirsin

DotCom' Alıntı:
Merhaba ,

Her yönte 250 dk konuşma
Her yöne 250 sms
250 mb internet

20 TL imiş.

Faturasız tarife geçtiğimizde , en az ne kadar yükleme yapmak gerekir tarife için.

1 TL yüklesem sonra 20 TL ye bu paketi satın alsam diye düşünüyorum da mümkün müdür? Yoksa Tarife için daha fazla mı yükleme yapmak gerekir

bende avea geçince 500 dk heryone 1000 sms 1gb internet 19 TL idi onu yaptım her ay 20 tl yukluyorum 19 tl kesiyor.

DotCom' Alıntı:
Merhaba ,
Her yönte 250 dk konuşma
Her yöne 250 sms
250 mb internet
20 TL imiş.
Hocam mesela bugün 25 tl yüklediniz, o paketi mesajla onaylıyorsunuz 1 ay geçerli 250 dk,250 sms, 250 mb int. hemen yükleniyor ve hattınızdan 20 tl kesiliyor..1 ay dolmadan dk larınız falan biterse kalan 5 tl dan konuşmaya devam ediyorsunuz...ayda bir defa kullanabiliyorsunuz...

turhank' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
Merhaba ,

Her yönte 250 dk konuşma
Her yöne 250 sms
250 mb internet

20 TL imiş.

bende avea geçince 500 dk heryone 1000 sms 1gb internet 19 TL idi onu yaptım her ay 20 tl yukluyorum 19 tl kesiyor.

şu an bu tarifee kalktı diye biliyordum.. devam ediyor mu

atakankorkmaz' Alıntı:
bimcell kullanmanı tavsiye ederim tabi sen bilirsin aylık şu kadar yükleyeceksin diye bir şart yok 10 tl yükle her yöne 250 dk konuş sms de var 4 tl 100 sms yada 10 tl 2000 sms internet istersen o da var 100 mb 8 tl 500 mb 9 tl 1 gb 14 tl idi sanıyorsam fiyatlar değişmiş olabilir bimcell.com dan takip edebilirsin

:+1: Zaten aveanın altyapısını kullanıyor. Bir sıkıntı yok.

RamColi' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
Merhaba ,
Her yönte 250 dk konuşma
Her yöne 250 sms
250 mb internet
20 TL imiş.
Hocam mesela bugün 25 tl yüklediniz, o paketi mesajla onaylıyorsunuz 1 ay geçerli 250 dk,250 sms, 250 mb int. hemen yükleniyor ve hattınızdan 20 tl kesiliyor..1 ay dolmadan dk larınız falan biterse kalan 5 tl dan konuşmaya devam ediyorsunuz...ayda bir defa kullanabiliyorsunuz...

Teşekkürler hocam

Geri