ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ K.K. EĞİTİM FAKÜLTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Kaç yıllık fakülte kimse yazmer. Soğukdan dondu kaldılar anlaşılan :)

Bende üzülerdim memleketimde okumadım diye. Erzurum mezunları hep bele sohbetsiz mi :)

Merhabalar ben de 2003 mezunlarından M.Sait 4 yıldır memleketimde (Van) öğretmenim. Üniversitemin ve Selçuk hocamın sayesinde Teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Hayırlı Teskereler diliyorum hocama.. :)
Ayrıca Şerife sana da teşekkürler senin sayende burdayım. Serkana ve ufaklığa da selamlar...

Hoşgeldin Sait. Teşekkürler faydalı olacağına inandığım için paylaşmak istedim umarım faydalı olur. Görevinde başarılar..

Meraba arkadaşlar, ben ilk mezunlardan Kenan. Burada sizleri görmek güzel bir duygu. Gerçekten insan üniversitedeki ortamı arıyor, galiba bu da arkadaşların güzelliğinden. Görev yerim Erzurum. Selçuk Hocaya hayırlı tezkereler. Herkese selam ve saygılar.

Hemen hemen her donemden insan mevcut sanirim. Ani paylasmak icin guzel bir yer. Buyuklerimiz burdalar, 50. yil -2007- mezunlari henuz kesfedememis . Serife hocami (Ayni zamanda staj hocam) burda gormek ve Selcuk Beyi bu bolumun gectigi her yerde anmak cok guzel. Kinay

Arkadaşlar hepinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

evet sevğili arkadaşlar bayramınızı kutluyorum,ayrıca bir ara şöle karşı karşı gelelimde görüşelim olmaz mı? :D

Arkadaşlar ben de 99 da atatürk üniversitesinde başlamıştım böteye. şerife ve mehmet karatepe arkadaşlarım beni hatırlarsınız belki abdulhamit ben.. 2000 de 19 mayısa yatay geçiş yapmıştım. İlk zamanlarım erzurumda zor geçmişti. Ama samsuna geldikten bir süre sonra özledim oraları. Daha doğrusu arkdaş ortamımızı özlemiştim. Ey gidi günler. Eğitim anlamında da erzurum Türkiye'nin sayılı üniversitelerinden biridir. Ben oradaki eğitimi samsunda bulamadım. 2003 mezunu arkadaşlarımın hepsine selamlar. karatepe görüşelim bi ara.

Abdulhamit evet hatırlıyorum. Bizim sınıfta unutulan kişi olduğuna inanmıyorum. 99 da başlayanların hepsi birbirini bilir. Çünkü çok güzel bir sınıf ortamımız vardı. Erzurum'dan giden her ne hikmetse unutamıyor burayı ben o kadar sevdim ki burada kaldım :roll: Erzurum şehir olarak çok gelişiyor çok şey değişti ama hala çok soğuk şuan -18 lerde donuyoruz valla. Neyse herkese selamlar

saydamPC' Alıntı:
Abdulhamit evet hatırlıyorum. Bizim sınıfta unutulan kişi olduğuna inanmıyorum. 99 da başlayanların hepsi birbirini bilir. Çünkü çok güzel bir sınıf ortamımız vardı. Erzurum'dan giden her ne hikmetse unutamıyor burayı ben o kadar sevdim ki burada kaldım :roll: Erzurum şehir olarak çok gelişiyor çok şey değişti ama hala çok soğuk şuan -18 lerde donuyoruz valla. Neyse herkese selamlar

evet. Erzurum güzel bir şehir. Ama çok soguktu. Benim sağlığım açısından bana pek iyi gelmedi. O yüzden de yatay geçiş yaptım. Ama eğitimi gerçekten çok iyiydi. Orada bulduklarımı burada bulamadım.

Yüzünüz gülücükle, yüreğiniz sevgiyle dolsun. Yeni yıl size ve sevdiklerinize hayırlı uğurlu olsun. :)

Tubacım tabiki buradayım.Hiç seni yalnız bırakır mıyım.Gerçekten Böteb 2006 mezunu çok az ya.Nerede bizim sınıf?? :D

merhaba Arkadaslar ben 2005 mezunlarından erdem .. erzurumda okumak gercekten cok guzeldi ogunleri anımsamak bile insanı mutlu etmeye yetiyor.. Herkesi selamlıyorum :idea:

Merhaba arkadaşlar ben 2004 mezunu Ömer Faruk .... Hepinizi burada görmek çok güzel...Herkese selamlar....

Herkeslere iyi tatiller, tadını çıkartın bilirsiniz ki uyumak çok güzelll.Fatoş beni yalnız bırakmazsın canım bende seni...Sevgiler.

fatma ile Tuğba hiç ayrı kalmadılar ki.Sanal ortamda bile!!!Arkadaşlar sizi burada görmek güzel.İyi tatiller.

Saim senide görmek çok güzel, kendine iyi bak, herkeslere sevgiler ve tabiki yine iyi uykular :D

Bendende herkese başarılar arkadaşlar.Fakat ben biraz karamsar başladım 2. döneme.Neden mi? Sitenin Her Telden formunda bulunan" Bilgisayar öğretmenimiyiz yoksa gereksizmiyiz " adlı açtığım konuyu okursanız sanırım anlarsınız.Sizlerinde yorumlarını bekliyorum

Değerli arkadaşlarım biraz geç farketmişiz anlaşılan burayı bundan sonra inş buralarda olmaya çalışırız. Görev alan arkadaşlara hayırlı olsun, öğrenci olan arkadaşlara başarılar dilerim

Bende 2005 mezunlarından

Nurullah AKDEMİR

merhabalar

Herkese selamlar. Arkadaşalar bende 2007 mezunuyum. Erzurum bambaşka. Bi Adanalı olarak bu cümleleri yazıyorum. Ordaki maneviyat, dostuluklar, Öğrenci öğretmen ortamı .... herşey bambaşkaydı. Hepinizin de dediği gibi en kral üni bizimki. İnsan göreve başlayınca daha iyi anlıyo bunu eğitim olarak ta bir numaraymışız. Bu tür platformlarda sizleri görmek sevindirici.

Geri