Ataturk Üniversitesi aöf sınav görevi alan varmı

Kodla Büyü

akbilonline

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ataturk univedsitesi aof sinav gorevi alan varmi. Sizteme kaydolduk. Ancak hic sinav gorevini birak gorev tercihi bile cikmiyor

Ataturk universitesi gis girisi yapiyorum. Basvuru yok. Anadolu universitesinde basvuru yaptim digerinde yok
Ben Anadolu Üni. sandım pardon, Atatürk Üni.de cıktı bana bu arada 12 mayısta sınavım var :D Sene de 1 sınav ya cıkıyor ya cıkmıyor ama

Son bir senede Atatürk Üni. sınavlarına başvurdum. Hiç çıkmadı. Bu yıl da üyeliğimi silmişler zaten, giremiyorum daha.

Hocam o sınavlarda çok nadir görev çıkıyor. 2 senedir bir tane görev çıktı. O da pazar günü tek oturum. Paşaların tek oturuma sabah erkenden kalkmak işlerine gelmediği için herhalde o da denk geldi diye düşünüyorum. Bir arkadaş bina da çoğu görevli aynı okuldandı diye söylemişti. Anladığım kadarıyla bu işlerde torpil dönüyor. Ya da direk okuldaki öğretmenlere veriyorlar görevi...

Gecen yıl bir kez girdim daha sonra başvurularda hiç çıklmadı. Öğrenci saysı Anadolu ünv.gibi olmadığı için görevlindirilenlerin sayısıda çok degil ondan görev alamıyoruz diye düşünüyorum.

Genelde üni hocalarına veriyorlar görevi. Çok öğrenci olmadığı için bu şekilde.

nasıl başvuru yapabiliriz

İlde bulunan koordinatörlüğüne gidip kayıt yaptırmanız gerekiyor, kayıt sırasında şifre veriliyor ve sisteme girerek başvuru yapabiliyorsunuz.

Ama 5 yılda 3-4 sınav anca çıktı. Normalde sınavın olduğu okuldaki öğretmenleri ekliyorlar, eksik kalırsa dışarıdan başvuruları.

Geri