Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ataşehir hakkında bilgisi olan?

Konu, 'Özür Durumu Atamaları' kısmında bilisim5587 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bilisim5587

bilisim5587 Seçkin Üye Seçkin Üye

merhaba, öncelikle ilk sorum eşim umranıyede çalıştıgı için ilk asamada tercıh basvurumu istanbul umranıye olarak ısaretledım. haftaya ıkıncı asamada atasehırdn okul secebilecegım degıl mı?
    ikinci sorum ise, atasehirdeki okullar hakkında bilgisi olan , tecrubelerini paylaşacak olan varsa sevinirim

2. Mr.Spermata

Mr.Spermata Süper Üye Süper Üye

hocam istanbul gibi bir kaç şehirde bölgelere ayırmışlardı geçen yıllarda,bazı ilçeleri seçebiliyosun bazılarını ise seçemiyosun biraz garip senin hangi ilçeleri seçebileceğini görürsün zaten tercih ekranında ya da listelerde. ataşehir iyi bir tercih altına da çekmeköyü yazabilirsin açılırsa.

3. BaRBaRYaN

BaRBaRYaN Hiperaktif Üye Hiperaktif

..
    sanki bilmiyorsun kimin bilgisi var :)

tercih ekranın açıldığında merak ettiklerini sor..

4. bilisim5587

Hocam yardımcı olamayacaksan oku çık istediğimi sorarım .

5. BaRBaRYaN

...
    marmara-bolgesi-illeri-f231/istanbul-bostanci-kadikoy-atasehir-civarinda-oturan-ve-t130871.html
    ...
    hocam çok alıngan davranıyorsun. daha önceki konunda da mesajlarına cevap verdiğim için zaten bilgin vardır diye böyle bir mesaj atmıştım. altına da özellikle merak etiklerinizi sorun diye yazmama rağmen bu mesajınızı hiç anlamadım :!: Yardımcı olmak istemesem niye mesaj atayım. :?:
    ...
    Tamam tayin zamanı insanlar stresli olabiliyor. ama bu kadar kabalığa gerek yok... :-1:

6. bilisim5587

Hocam bu cevabı okuyunca ,benim sırf soru sormuş olmak için sorduğum anlaşılıyor. Linkteki soruma yardımcı olmuşsunuz tesekkür ederim o zaman kafamda bir kaç yer vardı . Ama şimdi ataşehiri sordum. Ben uslubunuza kızdım hocam. Yine de tesekkürler.

7. BaRBaRYaN

..
    kızacak bişey yok hocam. ataşehirle ilgili merek ettiklerini sor diyorum. ne merek ediyorsun. ne öğrenmek istiyorsun. hangi okulları yazmayı düşünüyorsun. hangi okulun etrafında nerde oturabilirsin. sen sorki biz cevaplayalım...

8. bilisim5587

ataşehir piri reis ortaokulu
    mustafa öncel ortaokulu
    yeni çamlıca leman ana imam hatip ortaokulu
    yenisahra duriye nuriye endüstri ortaokulu
    bu okulların ulaşımı ve okul çevresindeki ev kiraları hakkında bilgisi olan varsa sevinirim

9. BaRBaRYaN

piri reis - leman ana - akşemsettin aynı çevrenin okulları. aralarında 1-2 sokak var. Türk-İş blokları mevkiinde. buraya adını da veren türk-iş bloklarında yada acarlar kısmında 800 liradan başlayan fiyatlarla ev bulunabilir.

mustafa öncel biraz daha uzakta. feratpaşa kısmında. kiralar yukarıdakilerden daha ucuzdur. ama yine aynı okul için türk-iş blokları ve acarlar tercih edilebilir. muhit olarak aileler için daha uygun diye düşünüyorum.

yenisahra duriye nuriye. optimum AVM nin hemen arkası. okul etrafında oturacak evleri pek beğenmeyebilirsiniz. ulaşım şeklinize göre oturabilecek yer önerisi değişir. Metro güzergahına yakın (yenisahra durağı) o yüzden oturulacak yer alternatifi çok

10. bilisim5587

Sagolun. Hocam

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal