Atanmış öğretmen üniversitede akşam ders verebilir mi ?

Kodla Büyü

Deadpool

Aktif Üye
Arkadaşlar atanmış öğretmen örneğin myo da bilgisayar programcılığı bölümünde akşam derslere girebilir mi ?

Akşamda gider sabah da gider Hocam üniversite yazı göbderir meb.e biz görevlebdirdik diye olur biter

10 saate kadar verebiliyorlar sanırım görevi.

Peki hocam şimdi diyelim ki ben okulda full ek ders alıyorum sıkıntı olur mu ? 10 saat sınırlaması neden ki ?

Daha önce bana teklif gelmişti, ders programım uygun olmayınca kabul edememiştim. Benim yerime başka öğretmeni görevlendirdiler.
Yıllardır yapılan bir uygulama, üstelik ek ders ücreti Meb ek dersten daha yüksek :)

ders ücreti karşılığı 10 saate kadar üniversitede görev alabilirsiniz.

Okul müdürünüz uygun görürse 10 saate kadar başka kurumlarda görev alabilirsiniz.

bende hortlatayım ders vermek için üniversiteye mi başvuruyoruz ya da nereye nasıl başvuruda bulunmalıyız.

Hocam ben sormuştum ama gidip başvurup da derse girmedim. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır inşallah :)

fatih22222' Alıntı:
bende hortlatayım ders vermek için üniversiteye mi başvuruyoruz ya da nereye nasıl başvuruda bulunmalıyız.
Üniversitede yada myo'da eksik varsa onlar ders verecek birini bulurlar. Sizin başvurmanız bir şeyi değiştirmez. Eğer myo'da myo müdürü yada bölüm başkanı gibi yakın olduğunuz kişiler varsa onlara sorabilirsiniz.

omd' Alıntı:
fatih22222' Alıntı:
Üniversitede yada myo'da eksik varsa onlar ders verecek birini bulurlar. Sizin başvurmanız bir şeyi değiştirmez. Eğer myo'da myo müdürü yada bölüm başkanı gibi yakın olduğunuz kişiler varsa onlara sorabilirsiniz.

:+1: teşekkürler hocam

Geri