Atanılan okula site yi nasıl yapmalıyız ???

Kodla Büyü

titan1905

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocam atandığımız okulun sitesini yaparken kullanıcı girişi yapmak şartmı.. Hazır kullanıcı girişi gömebilirmiyiz dreamweaver da yaptığımız siteye.. :shock:

hocam gömersinde ne yapacan kullanıcı girişini..bence başına iş alma, özellikle forum felan istiyosan yanından bile geçme..tecrübelerime dayanarak söylüyorum.ama olsun ben sitenin başında beklerim diyosan bişe diyemem.

ghost hocama katılıyorum forum için sakın yapma derim çünkü oraya yazılan herşey önce güncellemekten sorumlu komisyondan soruluyor. Kullanıcı girişini de siteyi tamamen dinamik yaparsan güncellemek için kullanabilirsin. Bu aralar 100% dinamik olarak değiştirile bilen farklı temalarla kullanılabilen bir okul portalı üzerinde çalışıyorum bitirirsem paylaşıcam.

ghost' Alıntı:
hocam gömersinde ne yapacan kullanıcı girişini..bence başına iş alma, özellikle forum felan istiyosan yanından bile geçme..tecrübelerime dayanarak söylüyorum.ama olsun ben sitenin başında beklerim diyosan bişe diyemem.

bunu yazan bir site yöneticisi ona göre

.............
Hocam, eğer Milli Eğitimden host hizmeti alıyorsanız şansınızı zorlamayın. ( http://www.meb.k12.tr/ )

Eğer başka bir yerden alıyorsanız, gerekli ise kullanıcı girişi yapın. Forum*da hazırlayabilirsin...

İhtiyaç görüyorsanız en güzelini yapın, kolay gelsin. Yapmış olmak için yapıyorsan kendini yorarsın.

NOT:
Resmi bir kurumun web sitesinde forum hazırlama çok dikkat isteyen bir iş. Gelen yazıları kontrol edeceksin, kurallara uyup uymadığını vs. Üyeleri kontrol, şaçma sapan ve ne için istendiğini anmadımız Admine gelen sorular,,,ben de bazen sorarım adminlere,,, hele birde işe öğrenci girerse... Çünki herhangi bir durumda resmi sorumluluk sizde.

muratcan hocam paylaşımlarınızı bekleriz. belki sizin başlatacağınız bir atılımla okullara hazır yaptığımız okul sitelerini burada bir başlık altında tüm kullanıcalara açabiliriz.neden olmasın :)

hasan hocam ne anlatmaya çalıştın anlamadım, sen beni yeremi gömdün yoksa bana mı katıldın....:) katıdıysan sağol katılmadıysan imalı yazmada herkes anlasın. bir bildiğimiz var diyorum ki bu açıklamayı yapmışım. bana desenizki kendime site yapacam nasıl yapıyım diye o zaman anlatırdım bişerler, konuştuğumuz okul sitesi daha ne açıklama bekliyosunuz anlamadım. neyse hayırlısı kırmayalım kalpleri sağlık olsun

Muratcan hocam paylaşımını bekliyorum. Ghost hocam sende alınma seni yere gömmek istememiş ben öyle anladım :)

Titan1905 Hocam, Atandığın okula bilgin doğrultusunda, okulun sitesi yoksa sıfırdan varsa düzenlemeyle(gerekiyorsa) girişmelisin. Okulların sitelerini inceleyerek eksik fazla kendine göre düzenlersin.

Hazır yapı da olursa joumla veya muratcan hocam gibi bitirirse gerekirse onlarda kullanılır. Başladın mı gerisi gelir.

Kolay gelsin!

teşekkürler hocam.

Dilerim ki senin yapacakların bunlardan geri kalmaz.

Okul web siteleri tanıtım bölümünden tarsuskocatepe benim okul sitesi ve diğer arkadaşların okul sitelerini inceleyemenin yararlı olacaktır.

ghost hocamın dediği gibi kesinlikle üye girişi ve forum tavsiye etmem başına bela alırsın.

Geri