ATAMA SAATİ

Kodla Büyü
gerilmekten davul olduk zaten meb de tokmağı vuruyor durmadan
çok bekletmeselerde açıklasalar yoksa kayışı kopartacağız

hemde ne gerginlik!.. ben sadece 41 işaretleyebildim merkez ilçede kadro yok. Sizce bu 41 neye göre çalışıyor. Alfabetik sıra mı, kurum kodu mu, kontenjan listesine göre en üstte mi? Var mı fikri olan?

Bende 41 i işaretledim. Bakalım nasıl olcak ama bence hizmet puanına göre sıralama yapılacak da okullar nasıl sıralanacak....kafam iyice ambalaj oldu. Bitsin bu işkenceeeeeee :(

yaseminsila' Alıntı:
Bende 41 i işaretledim. Bakalım nasıl olcak ama bence hizmet puanına göre sıralama yapılacak da okullar nasıl sıralanacak....kafam iyice ambalaj oldu. Bitsin bu işkenceeeeeee :(

62 puanım var Balıkesir!..
Siz hangi ili istediniz hocam ben 7 okulla görüştüm benden başka arayan soran olmamış benden başka isteyen yok galiba!..

Ben Kocaeli istedim. Merkez ilçe olduğu için isteyeceğim yer ve açık kadro olmadığı için okulları da arama gibi bir durum olmadı. Başka da Kocaeli isteyen yok heralde

yaseminsila' Alıntı:
Ben Kocaeli istedim. Merkez ilçe olduğu için isteyeceğim yer ve açık kadro olmadığı için okulları da arama gibi bir durum olmadı. Başka da Kocaeli isteyen yok heralde

Diğer ilçelerde ki okulları aramadınız mı hocam!.. 41 i işaretlediyseniz onlardan birinin gelme ihtimali yok mu?

Başvuruda bulunan arkadaşlara bol şans dilerim, Ağustos özür grubunda sonuçlar gece 3 gibi açıklanmıştı, bu da onun gibi olacaktır.

Hocam gece 3 değil 1'di. Nasıl unuturum o günü. Sanki çıkmış gibi gündüzden mobilyacıya kapora vermiştim. Allahtan çıktı da rezil olmadık...

Açıklanmış! Tercihlerinize puan yetersizliğinden atanamadınız diyor:(

Geri