Atak programı win10 kenar çekme problemi

Kodla Büyü

berkcansan

Site Gezgini
Merhabalar win 10 da atak programı varken öğrenciler kenarden çekerek yeni masaüstü açıyor ve tahtayı kullanıyorlar. Engellemek için kenar çekme işlemini kapatma yani ayarlardan kapatma işlemi yaptım ama yine aynı kenar çekme tekrar açılıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba

tüm sınıfları ve öğretmen flashlarını ayarladım geçmek zor geliyor . başka bir çözümünü bulan varmı

Maalesef başka programa geçmek lazım . Öğrenciler
bana da gösterdiler açabiliyoruz diye

Bizdeki SSD tahtalarda Win 10 yüklü ve bu sorun var. Win 7 tahtalarda hiç problem olmuyordu.
Ara tatilde (seminer döneminde) değiştirmek gerekecek sanırım.

Son düzenleme:
Merhabalar win 10 da atak programı varken öğrenciler kenarden çekerek yeni masaüstü açıyor ve tahtayı kullanıyorlar. Engellemek için kenar çekme işlemini kapatma yani ayarlardan kapatma işlemi yaptım ama yine aynı kenar çekme tekrar açılıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba

Dediğiniz sorun windows10 un sanal masaüstü özelliği. atak1.09 da bu sıkıntı var. Atak 2.0 kullanın o zaman sanal masaüstü oluşturulamıyor.
Kolay gelsin.

Dediğiniz sorun windows10 un sanal masaüstü özelliği. atak1.09 da bu sıkıntı var. Atak 2.0 kullanın o zaman sanal masaüstü oluşturulamıyor.
Kolay gelsin.
Hocam, Atak 2.0 için problem olmuyor kesin, değil mi?
Atak 1.09, Windows 7'de düzgün çalışıyordu. Fakat tahtaların tamamı Windows 10 olarak güncellenince bizde de bazı öğrenciler, sanal masaüstünü açabiliyor.
Tavsiye eder misiniz Atak 2.0 programını? Ya da tavsiye edebileceğiniz başka program var mıdır?

Atak 1.09, Windows 7'de düzgün çalışıyordu. Fakat tahtaların tamamı Windows 10 olarak güncellenince bizde de bazı öğrenciler, sanal masaüstünü açabiliyor.
Tavsiye eder misiniz Atak 2.0 programını? Ya da tavsiye edebileceğiniz başka program var mıdır?

E-kilit kullanınız.
Atağa göre çok daha iyi

Atak 2.0'da sorun yaşamadım uzun yıllardır. Ama karekod avantajı yonunden E kilit kullanmanızı tavsiye ederim.

Geri