Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Atak i/o error 112 hatası

Konu, 'Genel Programlar ve Yazılımlar' kısmında meptasarim tarafından paylaşıldı.

1. meptasarim

meptasarim Site Gezgini

Değerli meslektaşlarım bir sıkıntım var. İmaj kurulumu yaptıktan sonra tahta açıldığında I/O Error 112 hatası atak programında çıkıyor. Bu hatayı anahtar Flash takılınca yapıyor. Bu hafta neden olabilir yardım edebilir misiniz acaba?

2. meptasarim

meptasarim Site Gezgini

Sorunu kıymetli meslektaşlarımın PM mesajlarıyla çözdüm çok şükür. Başına gelebilecekler için aşağıya yazıyorum.
    Desteğiniz için teşekkürler kıymetli meslektaşlarım :+1:
    Hocam o tahtada servisatk.exe dosyasına yönetici olarak çalış dediniz mi? Belki kullanıcı ile ilgili bir sorun olabilir.
    Bunun için:

CMD
    cd\
    cd Windows
    attrib servisatk.exe -s -h -r

deyip gizliliğini kaldırsanız.
    Sonra, servisatk.exe üzerinde sağ tuş-> Özellikler->Uyumluluk->Tüm kullanıcı ayarları-> Yönetici olarak çalıştırı işaretleyip, onaylasanız. Sonra tekrar komut satırında gizlemek için:

attrib servisatk.exe +s +h +r derseniz belki çözüm olabilir. Birde flash bellek NTFS formatındaysa ve siz bellek içindeki klasöre erişimle ilgili bir kısıtlama oluşturmuş olabilir misiniz? Bütün belleklerde bu hatayı veriyor mu? Yoksa sadece 1 bellekte mi bu hatayı veriyor? Flash bellek birden fazla sürücüye mi bölünmüş?

Sorun devam ederse tekrar iletişime geçebiliriz. İyi çalışmalar dilerim..

3. sonix

sonix Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar bende de 1 tahta da bu mesaj cikiyor.. 2 defa format attım atak2.0 yükledim, flash i takinca bu hatayı veriyor

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal