Asus K53V Oturum Kapanma Sorunu

Kodla Büyü

2011bilgisayar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar Asus K53SV bilgisayarım var.windows 10 işletim sistemi yüklü driverları falan yüklü fakat sürekli oturumu kapatıyor.Neyden kaynaklı olabilir. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba ?

Hocam bilgisayarı satın aldığım zaman windows 7 home lisansıyla satın almıştım. Aynı ürün anahtarıyla etkinleştiriyor.Windowsla ilgili herhangi bir uyarı vermiyor.Ekran gidiyor enter tuşuna birkaç defa basınca ekran geliyor bakiyorum oturum kapanmış oturumu aç yazıyor

Merhabalar Asus K53SV bilgisayarım var.windows 10 işletim sistemi yüklü driverları falan yüklü fakat sürekli oturumu kapatıyor.Neyden kaynaklı olabilir. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba ?
Hocam senin sorun bataryadan ve Windows 10 driverindan kaynaklı. Driverpack lerden güncelleme yapma mümkünse varsa orjinal driverleri indir kur. Yada bataryayi değiş. Benzer sorunlarla karşılaştım çok fazla. Orijinal şarj aletinin olmaması da benzer sorunlara sebep olur. Amper değeri az olan şarj aletleri batarya varken sorun çıkarmaz fakat batarya yokken yada bitik durumda iken bu tarz sorunlara sebep olabilir.

Hocam teşekkür ederim öncelikle, tespitinizde haklı olabilirsiniz .Hocam şarj aletim orijinal. Bataryamın performansı düştü tak diye kapatıyordu bazen elektrik gidince falan. O zaman da oturum kapatma hatası veriyordu.Bataryayı çıkardım bataryasız kullanmaya devam ettim oturum kapatma hatasını yine veriyor. Bilgisayarımı 10 yıl önce falan aldım. Performansı falan güzel işimi görüyor. Malum günümüz şartlarında zaten yeni bir bilgisayar almak çok zor.Acaba hala bu bilgisayara uyan orijinal batarya bulabilir miyim?

Hocam teşekkür ederim öncelikle, tespitinizde haklı olabilirsiniz .Hocam şarj aletim orijinal. Bataryamın performansı düştü tak diye kapatıyordu bazen elektrik gidince falan. O zaman da oturum kapatma hatası veriyordu.Bataryayı çıkardım bataryasız kullanmaya devam ettim oturum kapatma hatasını yine veriyor. Bilgisayarımı 10 yıl önce falan aldım. Performansı falan güzel işimi görüyor. Malum günümüz şartlarında zaten yeni bir bilgisayar almak çok zor.Acaba hala bu bilgisayara uyan orijinal batarya bulabilir miyim?
Orjinal bulabilir misiniz biliyorum ama yan sanayi bulursunuz hocam

Geri