Asus İmaj

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar asus x200ca laptopum çöktü:(Normalde recovery bölümü vardı ancak dalgınlık sonucu tamire verip formatlattım(çok acele lazımdı panikten recovery aklıma gelmedi) şimdi imajını bir yerden bulabilir miyim?Iso ile kurulum flashı oluşturdum 2 ayrı flash denedim ancak başlamadı onunla

Bir arkadasta da masa üstü asus var aynı durum onda da var. Bugün Biostan flashı seçmeme rağmen boot etmiyor. Asuslaroın farklı bir başlatma yönetimimi var nedir anlamadım? !

Arkadaşlar asus x200ca laptopum çöktü:(Normalde recovery bölümü vardı ancak dalgınlık sonucu tamire verip formatlattım(çok acele lazımdı panikten recovery aklıma gelmedi) şimdi imajını bir yerden bulabilir miyim?Iso ile kurulum flashı oluşturdum 2 ayrı flash denedim ancak başlamadı onunla
Çok zor hocam o dosyaları bulmanız. Tekrar format atıp, tüm programları kurduktan sonra bir yedek alma programı ile imaj alın, saklayın. En kesin ööziç bu

Onu da yapamıyorum ki flashtan boot etmiyor imajlardamı sorun var flashlardamı laptoptamı bendemi anlamadım

büyük ihtimalle flash oluşturmada sorun var. Rufus programını kullanarak windows iso dosyasını flaşa yazdırmayı deneyin. olmazsa uefi-mbr uyumsuzluğu vardır.
Bilgisayar çok eski ise rufusta MBR yi seçin.
5 yıl ve daha yeni ise rufus ta GPT-uefi yi seçin.
bios ta CSM/ secure boot ayarlarını değiştirin.

Geri