ASP VEYA PHP BİLEN VARMI ?

Kodla Büyü

drıvers

Üye
Merhaba arkadaşlar asp ve php ile ilgili bir takım sorularım olacak asp vya php bilenler mutlaka yazsın.

Teşekkürler..

:p Nasıl soru bu bana hep derler satranç biliyormusun? eh biraz derim. derlerki tavla biliyor musun? Eh biraz derim ki bilmiyom aslında ama gelir zar atmayı bilen piyonu ilerletmeyi bilen adamı haşat ederim. Bilen yener anca beni. Çin daması biliyorum kimse yenemez. (nokta)

Eleman 4 ağustosta sormuş bir daha sormamış bile belki sitenin ismini bile unutmuş. Konuyu arasa bulamaz. Soru ise tamamen tuzak sorusu. Bunun devamı %90
php biliyormusun
evet
bilader şunu yapsana...
burdaki hata ne....

Direk cevaba mecbur ediyor. Sen sor sorunu bilen, imkanı olan cevaplasın. Forum mantığına aykırı ;)

drıvers' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar asp ve php ile ilgili bir takım sorularım olacak asp vya php bilenler mutlaka yazsın.

Teşekkürler..

Neden mutlaka yazacağımızı çok merak ettim doğrusu... Google php bilen eleman mı alacakmış , yoksa microsoft asp bilen birilerini mi arıyor...

arkadaşım sorunu yazarsın zaten web programlama kategorisindesin buraya zaten web programcılığıyla ilgilenenler giriyor. Sen sorunu yaz anlayanlar beri gelir cevap yazar zaten. Sanki kategori haricinde çok özel bir dille ilgili soru soruyorsun da zaten asp, php ve .net konularında sorular var. Çok acemice başlıklar.

4ünde mesajı atmış 4 dakika beklemiş bakmış cevap yok sayfayı kapatmış. :mrgreen:

Ban Please :puhaha:

Hayır çıkmam gerekti ondan çıktım arkadaşlar karşılaştığım bir sorun yok fakat bir web projemiz için koder arıyoruz ilgilenenler özel emsaj atabilir mi acaba ?

Geri