Asp.Net MVC ile armut.com tarzı bir site için ne kadar ücret alınır?

Kodla Büyü

ErolCan

Üye
Merhaba arkadaşlar. Asp.Net Mvc ile armut.com tarzı bir site yapımı için görüşme yaptım. Ancak fiyat konusunda belirsizlik var. Yaklaşık 30 sayfa olacak bir sistem kurulacak. Daha önce yönetim panelli web siteleri yaptım ama bu daha geniş kapsamlı bir bir proje. Sizce ne kadar ücret söylemem gerekiyor.

10 bin çok az olur bu detaylar için. Ama tüm detaylarıyla görmeden şu kadar demek de zor.

Teşekkür ederim. Detayları yarın öğreneceğim. sonrasında tekrar bir değerlendirme yaparız.

5-10 bin çok az
Firmadan isteseler böyle bir proje 30 binden aşağı demez. Ona göre planlama yapın bence. Yaptığınıza deysin

Son düzenleme:
firmalardan fiyat almıştır kesin, zaten 30 bin rakamlarını duyduğu için firmayla değilde şahısla görüşüyor. teşekkür ederim.

Hocam kendi görüşümü belirteyim. Diyelim ki firma 30 bin talep etti, müşteri de bunu fazla bulup bireysel çalışan aradı, size göre de işin hakkı 30bin ama müşteri bunu vermiyor, müşterinin kaç tl vereceğini sezmeniz lazım. İş 30binlik dediğimize göre siz de bence en az 20 bin demelisiniz. Ama benim firmam olsa, hiçbir iş de yapamıyorsam, 30binlik işi 15bine bile yaparım. Çünkü firmayım, rutin giderlerim var, bunları karşılamak zorundayım, dolayısıyla kârdan zarar etmeyi göze alırım. Bir de en önemlisi vereceğiniz emeğin saatliği belli bir standartın altına düşmemeli. O standartı da siz belirleyceksiniz. Kimisi için 50dir, kimisi için 100, kimisi için 200.

Geri