ASP ile yapılmış online kurs kaydı şablonu bulabilir miyim?

Kodla Büyü
Arkadaşlar merhaba;

ASP halk eğitim merkezi sitesine ASP ile yapılmış online kurs kaydı şablonu bulabilir miyim? Bu konuda bana yarımcı olabilecek kimse var mı?

İletişim Formu tarzında da olabilir. Veri tabanına eklenebilir yada e-posta ile de bize gelebilir hiç sorun değil.

Katılmak istediğiniz kurs:
Listeden seçilebilir olabilir.
TC Kimlik No:
Ad Soyad:
Doğum Yeri ve Tarihi:
Öğrenim - Mezuniyet Durumu:
Mesleği:
Çalışan: Çalışmayan:
Kan Grubu
Adres:
Ev Telefonu:
Cep Telefonu:(Zorunlu)
E-posta Adresi:
Katılmak istediği saat ve gün aralığı:
Hafta içi sabah (09:00-12:00)
Hafta içi öğleden sonra (13:00-16:00)
Hafta içi akşam (18:00-21:30)
Hafta sonu

hocam Google docs da formlar var oradan yapıp sitene ekleyebilirsin site dili farketmez.

benzer bir uygulama yapmıştım, size uyarlayarak ekte gönderiyorum. umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• asp.rar
    8.9 KB · Görüntüleme: 85
dokmeefrail' Alıntı:
hocam Google docs da formlar var oradan yapıp sitene ekleyebilirsin site dili farketmez.

Hocam google dökümanların kendini bu kadar geliştirdiğini bilmiyordum bu şekilde bir form oluşturup sonuçları tablo halinde görüntüleyebilmek oldukça güzel. Tek sıkıntısı formu gönderden sonra kendi yazdığınız mesajla birlikte google yazıları çıkması ve kullanıcının geri dönememesi. o da çok sorun değil...

bilgin5255' Alıntı:
benzer bir uygulama yapmıştım, size uyarlayarak ekte gönderiyorum. umarım işinize yarar.

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. ASP sunucusunda sıkıntı olduğu için kodları henüz deneyemedim..

Bende ales'ten sonra kurum için böyle bir uygulama yapacağım asp'de, tamamladığımda paylaşabilirim

Peki değerli hocalarım biz bu iki şekilde de kursiyerin girmiş olduğu verileri tabloda özet olarak görüyoruz. Bu formlar bize form olarak gelemez mi?Bir veri tabanına yazılması da şart değil. E-posta ile gelse bile en azından onun çıktısını alır ilgili kursun klasörüne kaldırırız. Veri tabanına kaydedildiğinde kurslar birbirine girecek illa ki.. Ne dersiniz?

dediğim yöntemle excel sayfasına kaydediliyor oradan basit bir filtreleme işlemiyle kursları ayırt edebilirsiniz.Onlarıda yazdırıp dosyanıza koyarsınız.

Geri