ASKERLİK YERLERİ BUGUN BELLİ OLUYOR!!

Kodla Büyü

tkavcan

Aktif Üye
Milli savunma bakanliginin resmi sitesinde yedek subay siniflandirmalarinin 22 Temmuzda aciklanacagi yaziyor. Halbuki askerlik subesi 25 Temmuz demisti.s Askeri ogretmenlik cikma durumu nedir acaba ve transkript onemli midir gercekten?

Re: Yarin yerler belli oluyorr!

hocam benim transkript de iyiydi kpds de 92 idi bunlara bakmazlar ben 6 sene önce er olarak yaptım hocam büyük ihtimalle kısa dönem er olarak gidersin, ancak doğuda görev yapan öğretmenlerin asker öğretmen olma ihtimali daha fazlaydı.

ihtiyaca göre alıyorlar.. ben gittiğimde de yoğunluk vardı..kısadönem yaptım.. hey gidi günler..şimdiden hayırlı olsun

e-devlette askerlik yerlerini öğren die bi buton eklenmişler..gece 12 den sonra açıklanır herhalde..

Hocam geçen sene ingilizce öğretmenlerine bayağı bir asker öğretmenlik çıkmıştı. Ben de yedek subay olarak yaptım 352. Donem gecen yaz gitmiştim.

daha açıklanmadı.. akşam 5 e doğru mu açıklanır acaba :?

ramazan ayı millet sahura kadar yatmıyor.. sahurda sabırsızlıkla bakacaktır herkes. bunu düşünerek gece 12 de açıklasalardı ne olurdu :verymad:

umut allahtan hocam :) zorunlu hizmet bölgesinde çalışıyorum.. 2 değerli dostum rüyasında bana askeri öğretmenlik çıktığını görmüş.. vardır bi hikmeti dedim ümitlendim bendeçç bu sabırsızlık o yüzden :)) ihtimal düşük olsa da umut her daim var inşallah

ben de öyle hocam ve bu yıla asker öğretmenlik çıkarsa düğün bekliyor :) aksi halde 1 yıl daha uzak kalacağım nişanlımla. Askerlik değil ama hasretlik çekilmez diye düşünüyorum. Allah gönlümüze göre versin. :)

Hocam ilk etapta askerlik şubede 25'i dediler, sonra Trt duyurusu 22'si dedi. Bu işte bi karmaşa olabilir mi, boşuna bekliyor olmayalım :)

bence 22 kesin hocam. askerlik şubesine geç gidiyor sonuçlar. aynı durum bende de var. nişanlı değilim ama askeri öğretmelik çıkarsa düğün nişan vs 2-3 ay içinde olur gibi çıkmazsa seneye bu vakitler anca.. hakkımızda hayırlısı ben daha saat 3-4 e kadr bakacam ama artık bu gece açıklanmaz gibi.. büyük ihtimal yarın sabah 10 gibi en geç yarın akşama doğru 4-5 gibi açıklanacaktır

yarın öğlene anca belli olur askerlik şubesine daha önce düşüyor

açıklanmamış...

bak beni de heyecanlandırdınız 3 gün daha geç olaydı iyiydi :( :cry:

Niye erken açıklanıyo artık ya, benim bildiğim 1-2-3 ağustosta sınava girersiniz 8-9 u gibi açıklanır 10 ağustosta da asker olursunuz. Değişmiş demek..

kısa dönem acemi birliği antalya usta birliği urfa harran yazıyor harran hakkında bilgisi olan var mı

Hocam Harran Urfanın güneyinde eski, tarihi ve küçük bi ilçe. Halkı arap, sınıra yakın ama sınır kapısı yok. Dolayısı ile rahat edersin. Önümüzün kış olduğunu düşünürsek harran türkiyenin en sıcak yeridir. Hayırlı olsun..

tuncay hocam teşekkür ederim verdiğin bilgi için 2. hudut taburu 4.hudut bölüğü diyor bu bölük harran merkezde mi acaba bilginiz var mı

hll_bilisim' Alıntı:
tuncay hocam teşekkür ederim verdiğin bilgi için 2. hudut taburu 4.hudut bölüğü diyor bu bölük harran merkezde mi acaba bilginiz var mı
hocam hudut taburu dediğine göre merkezde olması zor ya. Tam sormak lazım.. Ama bildiğim kadarıyla harranda sınır kapısı yok, en yakın kapı ceylanpınarda..

Geri