Asker Öğretmenlik Yapmış Olanlara Bir Soru

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Hocalarım 31 temmuzda terhis belgesi, askerliği yaptığım kurumdan asıl kadromun olduğu kuruma fax'lanıp birkaç gün içinde de terhis belgesinin aslı APS ile yollanıyor. Asıl kadromun olduğu okula hiç uğramadan faxlanmış olan terhis belgesi ile müdürün göreve başlatma yazımı 1 Ağustos'ta çıkarma şansı var mı?

Yani benlik bi imza durumu var mı?

yasarsahbaz' Alıntı:
Hocalarım 31 temmuzda terhis belgesi, askerliği yaptığım kurumdan asıl kadromun olduğu kuruma fax'lanıp birkaç gün içinde de terhis belgesinin aslı APS ile yollanıyor. Asıl kadromun olduğu okula hiç uğramadan faxlanmış olan terhis belgesi ile müdürün göreve başlatma yazımı 1 Ağustos'ta çıkarma şansı var mı?

müdürünüz sizi şahsen görmeden işe başlatabilir ama aranızdaki insani ilişkilere göre normalde sizi görmeden işe başlatırsa
ve başınızada o gün başka bir yerde bişey gelirse o müdürün altında mangal yakarlar.

normalde size gerek yok fakat müdürün canı sizi görmek isteyebilir askerden sağ sağlim gelmişmi diye yani müdürün insiyatifinde

hipopotam' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:

müdürünüz sizi şahsen görmeden işe başlatabilir ama aranızdaki insani ilişkilere göre normalde sizi görmeden işe başlatırsa
ve başınızada o gün başka bir yerde bişey gelirse o müdürün altında mangal yakarlar.
Vallahi hocam askerlik yaptığım okuldan beni Haziran'ın başında gönderdiler, git artık gez hocam deyip, bir de üstüne plaket verdiler. Tezkereni de merak etme deyip beni güle oynaya uğurladılar. Şu an aslında esas görev yaptığım ildeyim. Ama ramazan ramazan dışarı çıkmak istemiyorum, müdür'ün sağ salim olduğumu bileceğine eminim ama galiba dediğin gibi "gel bi has yüzünü göreyim" diyecek galiba :)

müdürüm benden askerliğim sona erdiğinde, göreve başlamak istiyorum diye dilekçe istemişti. Terhis belgesinin de faxlanmış hali dilekçeye eklenip göreve öyle başlamıştım. Okul idarenizle aranız iyi ise gitmenize gerek olmayabilir düşüncesindeyim

Geri