Asker Öğretmen Terhis

Kodla Büyü

ramo87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba okulların kapanmasına az kaldı Lisedeyim ben 07 Hazirandan sonra Memlekete gitmeyi düşünüyorum.Başından geçen arakadaşlar için 07 Haziran sonrasının algoritmasını verebilirmisiniz.

okuldaki görevleriniz bittikten sonra (sorumluluk ve ortalama yükseltme sınavları) istediğiniz gibi tatile gidebilirsiniz. ama 1 ağustosta çalıştığınız kuruma (il milli eğitim ve ilçe milli eğitim) gidip tezkere almanız gerekiyor. tezkere aldıktan sonra asıl kadronuzun bulunduğu kurumda göreve başlama işlemlerini yapıyorsunuz.

geçen yıl 1300 km yol gitmemek için vekalet verecektim ama kabul etmediler. 1 ağustosta gelip halletmiştim...

Ben de sorumluluk sınavları sonrasında memleketime gittim. Teskere için müdür yardımcısı kanka idi. 1 Ağustosta gitmedim.ilişiği kesip kargo ile bana teskereyi göndermişti.

ramo87' Alıntı:
Merhaba okulların kapanmasına az kaldı Lisedeyim ben 07 Hazirandan sonra Memlekete gitmeyi düşünüyorum.Başından geçen arakadaşlar için 07 Haziran sonrasının algoritmasını verebilirmisiniz.

merhaba arkadaşlar bende merak ediyorumda biz 8 hazirandan sonra 1 temmuza kadar göreve devam etmek zorunda mıyız?

easytr' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
okuldaki görevleriniz bittikten sonra (sorumluluk ve ortalama yükseltme sınavları) istediğiniz gibi tatile gidebilirsiniz. ama 1 ağustosta çalıştığınız kuruma (il milli eğitim ve ilçe milli eğitim) gidip tezkere almanız gerekiyor. tezkere aldıktan sonra asıl kadronuzun bulunduğu kurumda göreve başlama işlemlerini yapıyorsunuz.

geçen yıl 1300 km yol gitmemek için vekalet verecektim ama kabul etmediler. 1 ağustosta gelip halletmiştim...

vekaleti nasıl kabul etmediler. vekalet noterden verilen resmi bir belgedir. böyle karaktersiz insanlar var işte bu ülkede. sen zorlasaydın emin ol yapabilecekleri hiçbişey yok.

hocam daha okullar kapanmadan ilçe milli eğitim okula imza karşılığı yazı gönderdi. görevden ayrılma ve göreve başlama işlemlerinde hiçbir şekilde vekalet kabul edilmeyecektir diye. söylediğinizde çok haklısınız burada öğretmene zorluk çıkartmak için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar...

ramo87' Alıntı:

gidersin hocam evine ...sonra 31 temmuzdada teskereni alırsın

Geri