Asker Öğretmen Haziran 2012 Maaşları

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
İnşallah şaka değildir. Akşam çıkarken memur maaşları yapıp gönderdiğini söyledi. Benim maaş kaç dedim, 2.200 küsürdü hocam dedi :( Zaten 2.070 alıyorduk. 5 aylık gecikme faizi + maaşa yapılan zam - hadi vergi dilimine girdik diyelim = 130 lira mı eder?

Asker öğretmen olanlardan haziran maaşını bilen hocalarım buraya yazsın lütfen...

ben de 1889 alırken 71 tl zam almışım ayrıca bu ay maaşında sadece zamlı maaş var ve vergi dilimine girdiysen kesinti de olabilir

not: ben asker öğretmen değilim ama herkes de aynı durum geçerlidir sanırım yaşar hocam

ofkar' Alıntı:
ben de 1889 alırken 71 tl zam almışım ayrıca bu ay maaşında sadece zamlı maaş var ve vergi dilimine girdiysen kesinti de olabilir

not: ben asker öğretmen değilim ama herkes de aynı durum geçerlidir sanırım yaşar hocam
Bu ayki maaşta gecikme faizi yok mu hocam? Detayları nereden öğrendiniz?

6,5 aylık fark için farklı bordro yapılır ve 20 haziran gibi hesaba geçer hocam

yasarsahbaz' Alıntı:
ofkar' Alıntı:

Bu ayki maaşta gecikme faizi yok mu hocam? Detayları nereden öğrendiniz?

memur bordroları çıkarmış oradan gördüm maaş farkı ve gecikme yok sadece zamlı maaş ve varsa % 20 lik vergi diliminden dolayı fazla yapılmış kesinti vardır

2076*1,04=2160 lira bu ay yatması lazım
6,5 aylık farkta=(2160-2076)*6,5=546 da 22 hazirana kadar yatar kanımca

Geçmiş ayların zamı yatmamışsa demek ki normalmiş maaş. Bilgiler için teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    324.7 KB · Görüntüleme: 980
Ben de Şırnak'tayım arkadaşlar, 2076 idi 2156 olmuş, önümüzdeki ay teğmenlikten dolayı ne kadar maaş artışı olur, bilen var mı?

Neyse son tam maaşımızı alıyoruz. Üstüne bi yarım bi de yolluk alınca artık sabit maaşımıza kavuşuruz :D

Susamuru' Alıntı:
Ben de Şırnak'tayım arkadaşlar, 2076 idi 2156 olmuş, önümüzdeki ay teğmenlikten dolayı ne kadar maaş artışı olur, bilen var mı?

Hocam Temmuz 15 de yarım maaş alacağız.Ama ağus.15 te tazminat veya yolluk diye birşey verilecekmiş 500-600 heralde

Geri