Asker Öğretmen 2012 Yolluğu Yatmayan Var Mı?

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bu yıl asker öğretmenlik yapmış olan hocalardan yolluğu halen yatmayan var mı? Zira bana yatmamış, ilçedeki diğer asker öğretmene 1 hafta önce yatmış. Şimdi okulun memurunu aradım ilgilenmesi için. Ufak yerlerin maliye'lerine Allah yolunuzu düşürmesin ne diyeyim :-1:

gkhankz' Alıntı:
dilekçe vermen gerekiyordu hocam vermediysen ondan dolayı yatmamıştır
Bizim memur maliyeyi aradı da adamlar yolluğu yapmayı unutmuş hocam, bugün yapacaklar, bugün ya da yarın da bankada olurmuş para.

bana da henüz yatmadı ufak yerde bir lisede bir mutemedin eline insafına bakıyoruz..Başka yerlerde imrenilecek değerde hızlı ve sorunsuz işliyor herşey..Bu çalışmayan mutemetlere yazıklar olsun diyorum.

Şırnak merkezdeydim, daha yatmadı, mutemeti aradım yanlış yapıp göndermişler, sonradan tekrar düzeltip göndermişler bu seferde, bayramdan sonra muhabbeti yaptı saolsun...

Susamuru' Alıntı:
Şırnak merkezdeydim, daha yatmadı, mutemeti aradım yanlış yapıp göndermişler, sonradan tekrar düzeltip göndermişler bu seferde, bayramdan sonra muhabbeti yaptı saolsun...
Bakalım ben de yarın yatar diye bekliyorum hocam. Güya bugün yolluğu yapıp bankaya göndereceklerdi. Bari yarına gelse de bayram dönüşüne kalmasak. Eski adı Maliye olan bu birimin yeni adının Mal Müdürlüğü olmasının nedeni belli oldu işte. :-1:

hocam e bordroda temmuz ayıiçin 2bordro gözüküyor maaş ve maaş farkı, benim zirate maaş farkı yatmadı, size yattı mı?

Susamuru' Alıntı:
hocam e bordroda temmuz ayıiçin 2bordro gözüküyor maaş ve maaş farkı, benim zirate maaş farkı yatmadı, size yattı mı?
Bana yatmış hocam 13 günlük maaş sanırsam

yok hocam onu kastetmedim, temmuz bardromda 2 hesaplama varda, birisi yarım maaş, diğeri ise 42 tl (muhtemelen 1-15 temmuz arası zam farkı) ama bu fark daha hesabıma yatırılmamış, aynı durumda olan var mı diye sormuştum...

Malatya'daydım hala yatmamış.
Şu memurlar var ya hiçbir şeyi zamanında yapmıyor,
bizden çok para alıyorlar, sorsan öğretmenler yan gelip yatıyor.

Geri