ASKER ÖĞRETMEN YOLLUK

Kodla Büyü
347.donem asker ogretmen olan arkadaslar bıze yolluk die tahmin ettigim 2000 ile 2800 arası gidecegin sehre gore para yatıcaktı acaba ne zaman yatıcak haberı olan warmı?

kardesım orda gidecegin sehrin uzaklıgına gore ucret tespıt edıp kagıt ımzalatıolar ne kadar odencegıne daır sen napıodun o ara seksekmı oynuodun :puhaha: bize bu hafta yatar diye soylenmıstı hatta sırnak 2800 dıyarbakır 2376 liraydı yatacak olan para

rahmetlikedi hocam bizde imzaladık onları ama benim bildiğim o kadar yüksek miktarlar değildi. 77 lira yol parası verdiler urfaya. sizin imzaladığınız kağıt nasıl bişeydi.

bizim mehmetcik dershaneleri cikmisti. acemılık benkucukyalıdaydım herkese bı kagıt geldı uzaklıga gore arkadaslarımda yatıcak dıe beklıor en yakın kutahya wardı 1073 lıra en uzak 2800 lıraydı hemen alıcakmıyız yoksa terhıs olduktan soramı wercekler

bilmiyorum belki meb e bağlı olmadığınız içindir. asker öğretmenlik acemiliği bu sene sadece burdur da yapıldı. sizinki de kısa dönem değilse asteğmen olarak meb bünyesinde olmayan kurumlarda olacaktır muhtemelen.

Hocam senin dediğin gibi bir yolluk yok herkese sabit ödenen bir para var benim zamanımda 750 tl gibi bişeydi sanırım sizin dediğiniz gibi bir miktar yok

hocam yolluk falan yok sadece askerlik bitince 964 tl görev tazminatı var yolluk denen şey işte o

Geri