arow ayakkabıcılığı şikayet etmek istiyorum...

Kodla Büyü

m17h41r

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bayramdan önce arow ayakkabıcılık denilen dandik firmadan ki sağlam bir firma sanıyordum, ayakkabı aldım. 15 gün sonra ayakkabı burun kısmından açıldı. Bende gayet normal bir şekilde, satarken ballandıra ballandıra garantili ayakkabı diye satan mağaza müdürünün yanına gittim. Müdür bana değiştirme olmayacağını sadece yapıştırıp geri verebileceklerini söyledi. Ben değiştirme için ısrar ettiğimde benim problemim değil bu diyip işin içinden çıkmaya çalıştı.Tartışmalar sonucu ayakkabıyı incelemek için fabrikasına gönderdiler. 12 gündür bir cevap gelmedi fabrikadan. bugün aradım ve müşteri hizmetleri ile görüştüm. ayakkabıyı yapıştırmayı katiyen istemediğimi söylememe rağmen, yapıştırıp geri göndermişler. Bana da hiçbir bilgi vermediler. İnternette yaptığım araştırmalarda bu firmadan yüzlerce şikayet olduğunu gördüm.
Ben bu firmayı şikayetvar.com un dışında biryerlere şikayet etmek istiyorum . Bildiğiniz bir yer var mı arkadaşlar ?
Bir de sakın ola arow mağazalarına yanaşmayın...

BENCE ÜNLÜ BİR MARKA DEĞİL ZATEN REKLAM YAPAN HER ŞİRKET MARKA OLAMIYOR MAALESEF ZATEN ÜRÜNLERİNDEN BELLİ KALİTESİZ OLDUĞU. TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURUN BENCE

artık marka olmanın hiç bi özelliği kalmadı. Eskiden marka olmak güvenilir olmak demekti bi anlamda. ama artık herşey para olmuş. Müşteri memnuniyeti diye bi kavram kalmamış. Koskoca Asus firması bile bu konuda rezil bi durumda. herşey ürününü satana kadar. yazık. bu konularda tecrübelerimizi paylaşırsak en azından aynı hataya düşmeyiz. mesela arow dan ayakkabı almam artık. :)

arkadaşlar şikayetvar a şikayette bulundum. Ayrıca arowun sitesi üzerinden müşteri hizmetlerini de aradım. Bir sonuç çıkmadı. Çok dandik bir firma. İşlerini katiyen ciddiye almıyorlar. Siz siz olun uzak durun. Ben ulaşabildiğim kadar insana ne kadar kötü bir marka olduğunu anlatcam bu firmanın. Facebook ta grup kurdum. 1 milyon üyeye ulaşınca basına vericem olayı :DD
isteyenler katılabilir grubuma facebookdan: Arow ayakkabıcılıktan şikayet edenler grubu

biz memleket meselelerinden dem vurunca bu uyarıyı alıyoruz ama mesele ayakkabı olunca farklı ....
ne demiştim apo şerefsizi koğuşunu begenmiyor muş yazmıştım.
aldığımız uyarı ile konu kapatılmıştı.

( m17h41r arkadaşım sizin konunuza iliştirdim tepkimi kusura bakmayın tepkim konuyu kilitleyen hasari arkadaşa)

GENEL FORUM KURALLARIMIZ :

1. Bilgisayarbilisim.NET : Bilgisayar Öğretmenleri ve bilgisayar formatör öğretmenleri biraraya getirerek bilgi paylaşımında bulunmalarını, projeler üretmelerini ve yeni teknolojileri tartışmalarını amaçlayan forum sitesidir. Hedefi,Eğitim ve öğretim alanında teknolojinin daha etkin bir şekilde kullanılması sağlamak ve yeni öğretim metodlarının kullanımında değerli öğretmenlerimize yardımcı olabilmektir.

Etrafa zehir saçan bu firmadan uzak durmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Zehirli ayakkabı satıp bunu kabul etmeyecek kadar karakter yoksunu bir firma. Binlerce tl lik arabalar geri çağrılıp hatalar gideriliyor ama bu firma müşterisinden bir özür dileyip hatasını telafi etmek için çaba harcamıyor.

Bende aynısını Voque Art firmasıyla yaşadım çizmelerin burun kısmı soyuldu değiştirdiler yine aynısı oldu en sonunda soyulurmu diye sormadınızki siz biz de soyulmaz demedik dediler :oops: Bende şikayetvardan falan hiçbi yerden sonuç alamadım piyasanın 3 katı da para ödemiştim 1 ay giyebildim :oops:

Geri