Arkadaşlar Tv alıcam ne önerirsiniz.

Kodla Büyü
Re: Ynt: Arkadaşlar Tv alıcam ne önerirsiniz.

Marka güzel
Fiyat uçuk
4K yayın varmı acaba?

Daha dün baktım Vestel in aşağıdaki televizyonuna. Gerçekten bu sefer iyi bir ürün. Televizyonda yok yok. Teknosa da kampanyada fiyatı uygun. Sadece 1999 TL. 48 inç, 4K, 3D, 4K uydu alıcılı, 1000 Hz, ... Sitesindeki fiyattan mağazadaki fiyatı 300 TL daha ucuz.
Bir inceleyin isterseniz.
http://www.teknosa.com/urunler/11001288 ... sktop=true

Ekli dosyalar

• Vestel9300.png
    Vestel9300.png
    433.2 KB · Görüntüleme: 447

muren' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
Marka güzel
Fiyat uçuk
4K yayın varmı acaba?

ilerde belki 4k yayın olursa diye :))
Hocam ben ben philips 49puk4900 aldım 1875 tl ye memnunum trt 4k yı gösteriyor - leri smart,3d v.s özelliği yok,uydu alıcı yazılımı berbat harici bir uydu alıcı aldım şimdilik memnunum.
arz talep meselesi birazda madem bu kadar parayı gözden çıkardınız samsun js yada ks serisi alın
bende 55 inç alacaktım lakin ev için çok büyük yine de karar sizin hayırlı olsun şimdiden.

gakgoskentli' Alıntı:
muren' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
Marka güzel
Fiyat uçuk
4K yayın varmı acaba?

ilerde belki 4k yayın olursa diye :))
Hocam ben ben philips 49puk4900 aldım 1875 tl ye memnunum trt 4k yı gösteriyor - leri smart,3d v.s özelliği yok,uydu alıcı yazılımı berbat harici bir uydu alıcı aldım şimdilik memnunum.
arz talep meselesi birazda madem bu kadar parayı gözden çıkardınız samsun js yada ks serisi alın
bende 55 inç alacaktım lakin ev için çok büyük yine de karar sizin hayırlı olsun şimdiden.

Teşekkür ederim yorumunuz için hocam. Açıkçası almışken ileriye dönük birçok özelliği taşımasını istediğimden gözden çıkardım bu parayı. Her zaman alınmaz televizyon netice de.

bende de aynı serinin 49 inçlik modeli var. Yazın gittigidiyor üzerinden kampanyalı 2.000 tl civarına almıştım. Aceleniz yoksa kampanya bekleyebilirsiniz.

muren' Alıntı:
Arkadaşlar Televizyon alıcam linkteki ilk gözüme takılan. Siz kullandınız mı veya ne önerirsiniz. Tavsiyeleriniz?

http://www.hepsiburada.com/lg-55uf8507v ... G55UF8507V

lg çok güzel marka bende 55" var koruma paneli vs var önünde darbelere karşı fakat tek sorunu kanallar arası geçişte bi kaç saniye bekletiyor sizi hemen geçmiyor samsung gibi onun dışında cok güzel bi tv samsung da inceleyin derim. :+1:

Murtyldz' Alıntı:
muren' Alıntı:
Arkadaşlar Televizyon alıcam linkteki ilk gözüme takılan. Siz kullandınız mı veya ne önerirsiniz. Tavsiyeleriniz?

http://www.hepsiburada.com/lg-55uf8507v ... G55UF8507V

lg çok güzel marka bende 55" var koruma paneli vs var önünde darbelere karşı fakat tek sorunu kanallar arası geçişte bi kaç saniye bekletiyor sizi hemen geçmiyor samsung gibi onun dışında cok güzel bi tv samsung da inceleyin derim. :+1:

Hocam ne lg ne samsung kullanmadım ama genellikle kanal geçişlerinde bekletiyo şimdiki çoğu tv. O gözardı edilebilir sanırım dezavantaj olarak.

Geri