Arkadaşlar meb internetinde flash görüntülenmiyor..yardımmm

Kodla Büyü

tahtakama

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okuluma web sitesi hazırlıyorum ve ortada sürekli değişen resimlerden oluşan bi slide show yapmak istedim ve bunun için de Flash Slideshow Maker Professional programını kullandım çok da güzel bi program herşey iyiydi...

slide showumu hazırladım siteye koydum baktım hallettim arkadaşlara yolladım iyi olmuş çalışıyo dediler.ertesi gün okula açtıgım zaman siteyi flashın oldugu yer boş bi şekilde görüntülendi.

ve kesinlikle bilgisayarla alakalı bişey değil onu söyleyeyim hemen.çünkü 3 farklı okulda denedim meb internetinden kaynaklandıgını düşünüyorum.

program bi klasör içinden xml dosyası ile komutlar ile flasha resimleri yüklüyor.
bi flash bi xml dosyası bi de resim klasörü var.acaba xml ile ilgili bişey mi diye düşündüm ama meb haber bandı da xml den okuyor bilgilerini.

bilen bi görüşü olan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

sizin ağaç nasıl hocam ya da bu program sonucunda çıkan dosyalarınızı nasıl yerleştirdiniz.?

alnış yerleştirmiş de olsam başka bilgisayarda görünmezdi ama...normal internetlerin hepsinde görünüyo çünkü

sadece okulların internetinde görünmüyo

Hocam bizim siteye baktın mı? Bende meb.k12 uzantısı kullanıyorum. siz hangi ftp programını kullanıyorsunuz?

Hocam oncelikle ellerinize saglık. >Siteniz sade ve guzel olmus ama sitede vermiş oldugunuz linklerin cogu calısmıyor veya aktif değil.

teşekkür ederim.
evet daha site yapım aşamasında 1 haftalık taze bebek daha...

yayınlayıp yayınlayıp deneyip geri çekiyorum...tam herşeyiyle bitmiş değil

ana sayfasını tasarlayıp linkleri ile uğraşacaktım...tamamladıgımı da düşünmüştüm ama işte böyle bi sorun oldu inş en kısa sürede tamamlayacagım hocam

Geri