Arkadaşlar Gözümüz AYDIN!

Kodla Büyü

ogretmen58

Site Gezgini
Arkadaşlar Aydın ili bakanlığa bir soru sormuş ve bakanlığın cevabı "kurslar bizim asli görevimiz olduğu için" btr görevi olanlar haftaiçi kurs açamaz şeklinde.Maalesef ve malesef bu cevap örnek teşkil ederek tüm illerde uygulanacak denildi.Pazartesi-salı yazı bütün okullara gönderilecekmiş dedi müdürümüz.Müdürümüz çok sinirlenmişti.Çünkü müdür yardımcısı bile kurs açabilirken sizin hakkınız elinizden alınıyor dedi.Çok da haklı.Ama her zamanki gibi deli kuyuya bir taş attı kırk akıllı çıkaramıyor. :x :x :x

ogretmen58' Alıntı:
Arkadaşlar Aydın ili bakanlığa bir soru sormuş ve bakanlığın cevabı "kurslar bizim asli görevimiz olduğu için" btr görevi olanlar haftaiçi kurs açamaz şeklinde.Maalesef ve malesef bu cevap örnek teşkil ederek tüm illerde uygulanacak denildi.Pazartesi-salı yazı bütün okullara gönderilecekmiş dedi müdürümüz.Müdürümüz çok sinirlenmişti.Çünkü müdür yardımcısı bile kurs açabilirken sizin hakkınız elinizden alınıyor dedi.Çok da haklı.Ama her zamanki gibi deli kuyuya bir taş attı kırk akıllı çıkaramıyor. :x :x :x

Bir de gözümüz Aydın deyince sevinmiştik .... Böyle mi olur başlık hocam

haftasonu hocam ?

1.eğer ki kurslar bizim asli görevimiz olsaydı akşam ve hafta sonu açılan kursların tedbirlerini okul idaresi değil biz alırdık.
2.eğitim öğretim süreci derslerle sınırlıdır. eğitim öğretim süreci bittikten sonra ister kurs açarsınız isterseniz evinize gider yatarsınız.
3. öğrenmen hakları görüş yazısıyla değil, kanun ve yönetmeliklerce belirlenir.

ya arkadaşlar açmayın böyle başlıklar, adama kırk kere deli derseniz deli olurmuş, sonunda kapattıracaksınız kursumuzu o olacak.

Halk eğitim kursumu yoksa destekleme kurslarımı
Ben anlamadım.
benim kadro halk eğitimde, btr olarak görev yapıyorum.

arkadaşlar bence bu karardaki amaç ; bilişim öğretmenlerinin hafta sonu da okullarda olmasını sağlamak.

Zorla kursları kapattıracaksınız, kapatın şu başlıkları, kimse karıştırmasın, karıştırdıkça işin içinden iş çıkar.

mkankan' Alıntı:
Memurlar net olayı güzel açıklamış. Merak etmeyin Btr kurs açabilir.

http://www.memurlar.net/haber/565209/
güzel açıklamış ama ortada bi mesele var hocam. Şu şartlarda idareciler memurlarnet yazısını deil bakanlık yazısını dikkate alır maalesef.gerekçe belli bakanlık yazısı.ortada böyle bi yazı oldugu sürece sıkıntı büyük.kimseyi ikna edemeyiz.

denizci' Alıntı:
mkankan' Alıntı:
Memurlar net olayı güzel açıklamış. Merak etmeyin Btr kurs açabilir.

http://www.memurlar.net/haber/565209/
güzel açıklamış ama ortada bi mesele var hocam. Şu şartlarda idareciler memurlarnet yazısını deil bakanlık yazısını dikkate alır maalesef.gerekçe belli bakanlık yazısı.ortada böyle bi yazı oldugu sürece sıkıntı büyük.kimseyi ikna edemeyiz.
Memurlar.net ne kadar yazsada bakan imzalı bu yazıyı kimse değiştiremez. Diğer sitelerdeki farklı yotumları dikkate almayın...

Bu yazıyı imzalayan Hamza Aydoğdu ya bugün sormuşlar. Hamza Bey haberim yok demiş. Düşünün adam imzaladığı yazıyı bilmiyor. Soran arkadaşlara gidin bu yazıyı yazanları ikna edin ben her türlü uyarım demiş.

dijireis79' Alıntı:
Bu yazıyı imzalayan Hamza Aydoğdu ya bugün sormuşlar. Hamza Bey haberim yok demiş. Düşünün adam imzaladığı yazıyı bilmiyor. Soran arkadaşlara gidin bu yazıyı yazanları ikna edin ben her türlü uyarım demiş.

Bu yaziyida ozaman bakanlikta calisan kiskanc bir zumremiz mi yazidirdi acaba sorusu geldi aklima

arkadaşlar yarın sendika başkanı ile görüşmeye gideceğiz, bi zahmet bulunduğumuz yerlerde bu çalışmayı yapalım. herkes sendika başkanına durumu izah etsin. en azından bi tane sahip çıkan bulunur. sendikalar 40 yılda bi defa işimize yarasın..

61>34' Alıntı:
arkadaşlar yarın sendika başkanı ile görüşmeye gideceğiz, bi zahmet bulunduğumuz yerlerde bu çalışmayı yapalım. herkes sendika başkanına durumu izah etsin. en azından bi tane sahip çıkan bulunur. sendikalar 40 yılda bi defa işimize yarasın..
Bizde gideceğiz bakalım en azından bu gelen yazının bir gerçekle bağdaşmadığını anlatırız. Böyle bir yazının izahı yok gercekten.

Pardon BİZİM DERNEK ne iş yapar acaba?Kaç gündür bir kelime açıklma yapan yok. Neyi bekliyorlarlarr hala? özellikle Ankarada olan arkadaşlar.

viphazar' Alıntı:
Pardon BİZİM DERNEK ne iş yapar acaba?Kaç gündür bir kelime açıklma yapan yok. Neyi bekliyorlarlarr hala? özellikle Ankarada olan arkadaşlar.

pardon dernekmi? o nasıl bi şey hocam yenirmi içilirmi? onlar şu anda atölye çaışması ile meşgul. tamam, bi sendika gibi değildir ama ben adı lazım değil o derneğin bt öğretmenlerinin sıkıntılarını dile getiren elle tutulur bir çalışmasını görmedim. necdet hocanın alttaki mesajına cevap versin önce o malum dernek..

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    39.5 KB · Görüntüleme: 541
hamza aydoğduya kim sormuş arkadaşlar.madem haberi yok yetkılı degıl mi bi düzeltme yazısı yazsın tamam

Kurs ile ilgili sitemizde eklemeyi düşünüyorum

Ekli dosyalar

• bt kurs.jpg
    bt kurs.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 515
Aydın milli eğitim müdürlüğünün bakanlığa görüş için gönderdiği yazının tam metni e elinde olan var mi? İncelemek istiyorum varsa paylasirmisiniz. Ne gibi bi yazı ya böyle cevap vermisler?

arkadaşlar bulunduğunuz ildeki eğitici formatörlere baskı yapın bakanlığın insan kaynaklarından değil yegitek bölümünden görüş istesinler

escape' Alıntı:
arkadaşlar bulunduğunuz ildeki eğitici formatörlere baskı yapın bakanlığın insan kaynaklarından değil yegitek bölümünden görüş istesinler
Siz görüş istediniz mi yegitekten cevap geldimi?

Geri