ARKADAŞLAR E OKULDAN RAPOR SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR SİTEDE ONCA YOL YORDAM VAR DENEDİM HEPSİNİ AMA İNANIN GEREKSİZ SORUNU KÖKTEN ÇÖZDÜM O DA ŞU. TEK YAPMANIZ GEREKEN XP OLSUN VİSTA OLSUN WİNDOWS 7 OLSUN RAPOR ALMA PENCERESİNİ TIKLADIGINIZDA BİRZ (4-5 DK SÜREBİLİR ) BEKLEMEK . SONRASINDA ÇALIŞTIR DİYE BİR EKRAN KENDİLİĞİNDEN GELİYOR ONDAN SONRA TEKRAR BEKLEYİN 2-3 DK KADAR YÜKLE PENCERESİ GELİYOR 1-2 DK DAHA BEKLEYİN SONRA TÜM PENCERELERİ KAPATIP E OKULA BAŞTAN GİRİN RAPOR SORUNU HALLOLACAKTIR. SU ANDA WİNDOWS 7 64 BİT EXPLORER 9 SÜRÜMÜ OLAN PC DE AYNEN BU DEDİKLERİMİ YAPARAK YANİ SADECE SABIRLA BEKLEYEREK HALLETTİM HİÇ BİR PROGRAM YÜKLEMENİZE GEREK YOK....

iyi de bu sorunu yaşayanlar zaten yüklenmesini beklemiyorlar mıydı ki? durumu çubuğunda bir şeylerin yüklendiği indiği anlaşılıyor aslında.

bence bu sorunu yaşayanlar beklediği halde yüklenmeyen kişiler gibime geliyor.

Bende de aynı sorun vardı explorer 9'da hata alıyordum explorer 9 u kaldırdım.
explorerdaki
araçlar
internet seçenekleri
gelişmiş sekmesindeki
internet explorer ayarlarını sıfırla düğmesini tıkladım sorun çözüldü.
Umarım işinize yarar....

e okulda şu sıralar yoğunluktan mıdır nedir. rapor alamıyoruz. eve geldim pdf olarak kaydedim diye fakat ya kaydetmiyor yada tek sayfa(ilk sayfayı) olarak kaydediyor. siz nasıl hallediyorsunuz arkadaşlar.

Hocam kaydedeken sayfa aralığını seçin; pages 1-kaçıncı sayfada bitiyorsa, böyle seçerseniz tüm sayfaları kaydetmiş olursunuz..

all pages seçili zaten. birde tam aralığı seçi ozaman. tabi raporlama açılırsa

cukurova' Alıntı:
all pages seçili zaten. birde tam aralığı seçi ozaman. tabi raporlama açılırsa

hocam bende all pages seçiyordum dediğiniz gibi tek sayfa pdf indiriyordu. Ya sistemde sorunlardan kaynaklanıyor, bende sayfa aralığı yapıyordum öyle olmuştu. Bir deneyin derim.

Geri