arkadaşlar bilgisayarım sebze çorbasına döndü

Kodla Büyü

ege

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar çok güzel yazı ve programlar yaınlıyorsunuz ancak buradakileri kaçırmayım diye her işim yarım ayrıca programlar belgeler birbirine girdi.klasörler çöplük gibi oldu nerde hangi programım var , ne işe yarar , bende varmı bilemiyorum. öyleki bazı şeyleri 2 defa indirmişim. onuda alıyım bunu kaçırmayım derken anlıcağınız tam karmaşa. siz belgelerinizi nasıl düzenliyorsunuz,ne önerirsiniz merak ettim de :roll:

Önceden bende sizin gibi ne bulursam bilgisayarıma kaydediyordum. İlerde kullanırım, aramaya gerek kalmaz diye. Ama şimdi sadece ihtiyaç duyduğum zaman arama yapıyorum. Artık sorunumu çözen, işimi gören şey en iyi şeydir mantığıyla hareket ederek herşeyi kaydetmemeye çalışıyorum. Artık gerekli olduğu zaman heryerde bulabiliyorsunuz aradığınız şeyi. Benim elimdede şimdi hiçbir işe yaramayan 100 ce cd var hep bulduğum programları kaydetiğim şimdi hepsinin yeni versiyonları var. Döküman Cd leride aynı durumda. Çoğunuda hiç kullanmadım. Gerektiğinde internetten aramayı tercih ediyorum.

Aynen. 100 lerce cd, 100 lerce dvd...
Hiçbirini de açıp kullanmadım. Ne zaman kullanacam bilmiyorum :(
Artık çok beğendiğim programları ve ilaçları da varsa saklıyorum...

ben çöplük diye bir klasöre atıyorum. işime yarayanları tek tek klasörliyip ilgili yerlerde tutuyorum. tabi arada bir çöplüğü gözümü kapatıp siliyorum

Geri