arkadaşlar bir sorum olacaktı..

Kodla Büyü

ferdurucan

Site Gezgini
arkadaşlar ben 54,378 puan aldım..görev yaptığım ilçede ebitefo knotenjanı 3...halen 4 kişi görevli olarak çalışıyor...ilk kez bu sınava girenler arasında sıralama olara 2. sıradayım...ilçede çalışanlara eski görevlendirme oldukları için görev alma dilekçesi doldurtulmuş ve ile gönderilmiş ama bize herhangi bir bildirim yapılmadı...şu durumda biz sınava boşuna mı girdik...aldığım puan itibariyle türkiye ortalamasının üstündeyim...ama neden dikkate alınmadım...madem kontenjanı dolu olan yerlerden sınava aday giremeyeceği bildirilseydi...
ben şahsen görevlendirme beklerken ümidim kırıldı branşımda ayrıca bilişim teknolojileri branşı bilgisayar olmayanlar çalışlırken ben dışarda kaldım...

değerli hocam

Bu uygulama elbette tartışılabilir ancak eğitek daha önceden görev almış ve birçok kurs ve seminerden geçirilmiş personelini göz ardı etmek istemiyor. Ve ayrıca ebitefo ile ilgili kapsamlı bir yönerge yahut yönetmelik olmadığı için tereddütte kalınan noktalardan sadece bir tanesi sizin bahsettiğiniz.

Bende aynı puanı aldım..Ve ilde 1. sıradaydım...ilçemiz kontenjanı 1 ve şun görevli sınıf öğretmeni bi arkadaş...Beni ne aradılar sordular bende görev bekliyordum...Anlıyacağın hocam sınava boşa girdik.

Geri