Arkadaşlar 14.000 Tl kadar araçlar hakkında önerileriniz....

Kodla Büyü

ok46500

Aktif Üye
Arkadaşlar 14.000 tl kadar birkaç sene sorunsuz binebilieceğim hava yastıklı,klimalı,boyasız opel astra,Renault Megane, Peugeot 206 veya 307,Hundai getz,toyata corolla araçlar bakıyorum. Arkadaşlar boyasız ve darbesiz olması gerekli. Tavsiyeleriniz nedir veya bildiğiniz varmı arkadaşlar....

mazda 323 glx al 13000 ytl civarı. 4 cam otomatik klima vs... yakıt da ıyı 140 ykr yakıyo tüplü. ben 2 yıldır kullanıyorum tas gıbı araba arastır derim.....

O paraya alacağın en mantıklı araba Clio Sembol 2003-2004 civarı...Masrafsız ve sorunsuz...

valla lpg olacaksa eğer opel vectra 2.0 cd al 98 model özellikleri 4 havayastığı, abs,esp, dijital klima, yolbilgisayarı, ... temizini bulursan süper uzun yolda 130 şehir içi 150-160 lira yakar...

12-13 milyara megane coupe alabilirsin, aile değilsen güzel arabadır.. Bekarsan daha güzel :)
Bende var ama darbeli ve boyalı, yürüyeninde bi sıkıntı yok, servis garantili. 99 model 12 bin ytl..
99 model sarı megane coupe..

hocam 99 cordoba 1.6 sxe var bende.istersen sana satabilirim.askerlik nedeni ile 1 sene yatacak garajda.kaza masraf yok. 140 bin km de.araba full.detaylı özelliklerini araba.com gibi bisiteden araştırabilirsin. işine gelirse PM atabilirsin.

Walla bende 14-15 arası bakınıyorum araba bana en akıllıcası yaaa palio alacaz bizim eski şahinin doğanın yeni nesil olanı idare edecez yazda 15 +3 =18 Hyundai accent era alacaz.Aynı durumdayız hocam ama şimdi insan diyor ki yaaa 18 accente vereceğime 22-23 verir toyota coralla terra sol alırım hayalimdeki araba ....

Kime sorsam toyota woswos al diyor nasıl alacan diye soron yok.Woswosun bir aynası bizim maaşın yarısı...

hocam o paraya bence dizel ford fiesta al 2003 2004 model dizel bulabilirsin 10 yasında arac alacagına 5 yasında arac al hem az yakar.130 kuruş falan
nede olsa memuruz:)

cevaplardan anlaşıldığı gibi herkesin favorisi farklı, bu yüzden sen kafana göre bir araç al ve mecburen aldığın aracın en iyisi olduğuna kendini inandır herkesin yaptığı bu inan bana

Whitestorm' Alıntı:
valla lpg olacaksa eğer opel vectra 2.0 cd al 98 model özellikleri 4 havayastığı, abs,esp, dijital klima, yolbilgisayarı, ... temizini bulursan süper uzun yolda 130 şehir içi 150-160 lira yakar...

var bende hemde sorunsuz yedek anahtarı bile duruyor..şimdi al sorunsuz bin..10 senelik servis geçmişi, kullanım kılavuzu var...130000 de. lpg li hemde öğretmenden...

tunash' Alıntı:
Whitestorm' Alıntı:

var bende hemde sorunsuz yedek anahtarı bile duruyor..şimdi al sorunsuz bin..10 senelik servis geçmişi, kullanım kılavuzu var...130000 de. lpg li hemde öğretmenden...

ne kadar a veriyorsun hocam

2001 megame kullanıyorum. 13 civarı almıştım. Gayet memnunum. En azından oturaklı araba...

bende seneye alacam :) 15 - 20 bin arası şimdiden araştırmalarıma başladım
herhafta araba pazarına gidip arabalara bakıyom içine biniyorum direksiyonu şöyle bi tutup görüşüne bkıyorum kaportayı inceliyorum :)

yukarda arkadasında dediği gibi kimse arabasına kötü demiyor herkes en iyi araba kendininki zannediyor
kargaya yavrusu şahin görünür hesabı

ha benimde şahinim var canavar sneye satacam alıcılara duyrulur :)

sonucta objektif olarak arastırmalarımdan size önereceğim eniyisi 2000 2004 focus

ben olsam opel vectra 98 model civarı tercih ederim. model düşük olur ama opel vectra konforu bambaşkadır. sıralı lpg li olur. yakıt da iyi olur. uzun yolda opel başkadır. toyota corolla da düşünülebilir. 11-12 milyar gibi de o alınabilir.

Arkadaşlar görüşlerinizi değerlendireceğim. Teşekkür ederim. Ben öncelikle 15.000 i aşmak istemiyorum çünkü yakın zamanda düğünden çıktım. Malum evli olunca yayan biryere gitmek zorlaşıyor. :) Arkadaşlar benim almak istediğim araçlar opel astra Cd,megane 1, Ford focus,Fiesta,toyota corolla 1997-1998 klimalı, en son olarakda Hyundai getz arkadaşlar. 2 aydırd bakıyorum ama söylendiği gibi yaa araba kazalı yada boyalı tamamen . Sağlam araba bulmak zor olanlarada o kadar çok istiyorlarki insan sıfır alası geliyor. Ama birkaç ay daha beklersem araba zor olacak bu işe. Evet arkadaşlar varsa bu arabalardan satacak pm atarlarsa memnun olurum....

Geri